14/07
FC Shakhtar Donetsk
5
Caykur Rizespor
0
w
|
04/05
Ipswich Town FC
2
Huddersfield Town
0
w
|
06/07
FC Shakhtar Donetsk
1
HNK Hajduk Split
1
d
|
30/04
Coventry City
1
Ipswich Town FC
2
w
|
29/06
FC Shakhtar Donetsk
4
FK Sarajevo
1
w
|
27/04
Hull City
3
Ipswich Town FC
3
d
|
25/05
Polissya Zhytomyr
2
FC Shakhtar Donetsk
0
l
|
13/04
Ipswich Town FC
1
Middlesbrough
1
d
|
19/05
SC Dnipro-1
1
FC Shakhtar Donetsk
1
d
|
06/04
Norwich City
1
Ipswich Town FC
0
l
|
15/05
FC Vorskla Poltava
1
FC Shakhtar Donetsk
2
w
|
01/04
Ipswich Town FC
3
Southampton
2
w
|
11/05
FC Shakhtar Donetsk
1
FC Dynamo Kyiv
0
w
|
16/03
Ipswich Town FC
6
Sheffield Wednesday
0
w
|
05/05
FC Shakhtar Donetsk
3
FC Chornomorets Odesa
0
w
|
09/03
Cardiff City
2
Ipswich Town FC
1
l
|
01/05
FC Chornomorets Odesa
1
FC Shakhtar Donetsk
4
w
|
05/03
Ipswich Town FC
3
Bristol City
2
w
|
22/04
FC Shakhtar Donetsk
2
FC Zorya Luhansk
1
w
|
24/02
Ipswich Town FC
3
Birmingham
1
w
|
18/04
FC Zorya Luhansk
1
FC Shakhtar Donetsk
3
w
|
20/02
Ipswich Town FC
4
Rotherham United
3
w
|
07/04
FC Shakhtar Donetsk
3
FC Rukh Vynnyky
1
w
|
17/02
Swansea City
1
Ipswich Town FC
2
w
|
03/04
FC Shakhtar Donetsk
4
FC Chornomorets Odesa
1
w
|
10/02
Ipswich Town FC
2
West Bromwich
2
d
|
15/03
FC Karpaty Lviv
2
FC Shakhtar Donetsk
2
d
|
03/02
Preston North End
3
Ipswich Town FC
2
l
|
12/03
FC Shakhtar Donetsk
2
FC Minaj
0
w
|
27/01
Ipswich Town FC
1
Maidstone United
2
l
|
08/03
FC Shakhtar Donetsk
3
FC Kolos Kovalivka
2
w
|
22/01
Leicester City
1
Ipswich Town FC
1
d
|
03/03
FC Shakhtar Donetsk
5
FC Hirnyk Kryvyi Rih
2
w
|
13/01
Ipswich Town FC
2
Sunderland
1
w
|
22/02
Olympique de Marseille
3
FC Shakhtar Donetsk
1
l
|
06/01
AFC Wimbledon
1
Ipswich Town FC
3
w
|
15/02
FC Shakhtar Donetsk
2
Olympique de Marseille
2
d
|
26/12
Ipswich Town FC
1
Leicester City
1
d
|
08/02
Lechia Gdansk
1
FC Shakhtar Donetsk
1
d
|
23/12
Leeds United FC
4
Ipswich Town FC
0
l
|
03/02
FC Shakhtar Donetsk
2
FK Velez Mostar
3
l
|
16/12
Ipswich Town FC
2
Norwich City
2
d
|
12/12
Watford
1
Ipswich Town FC
2
w
|
|
Süper önemli Kulüp Hazırlık Maçları turnuvası, Cumartesi günü, 20 Temmuz 2024 tarihinde başlıyor. 15:00 saatinde başlayacak!
Unutmayın: Bu maçı canlı yayında izlemek için şu bahisçilerde kayıt olabilirsiniz —
FC Shakhtar Donetsk yalnızca World Team Rankings'te temsil ediliyor olsa da, bu kesinlikle hiçbir heyecan olmayacağı anlamına gelmez. Tam anlamıyla eğlence!
14:00 Cmt 20/07/2024
Junto Nakatani vs Vincent Astrolabio |
Tüm oranlar | |
16:00 Cmt 20/07/2024
Hull FC vs Wigan Warriors |
Tüm oranlar | |
17:30 Cmt 20/07/2024
Leeds Rhinos vs Hull Kingston Rovers |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 20/07/2024
Ashley Lane vs Andrew Cain |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 20/07/2024
Ezra Taylor vs Carlos Alberto Lamela |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 20/07/2024
Shabaz Masoud vs Marvin Solano |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 20/07/2024
Zach Parker vs Jack Arnfield |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 20/07/2024
Owen Cooper vs Ekow Essuman |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 20/07/2024
Chantelle Cameron vs Elhem Mekhaled |
Tüm oranlar | |
20:00 Cmt 20/07/2024
Solomon Dacres vs Michael Webster |
Tüm oranlar |