25/07
Cruzeiro EC MG
2
Esporte Clube Juventude RS
0
l
|
25/07
Fluminense FC RJ
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
0
w
|
17/07
Esporte Clube Juventude RS
1
Clube Atletico Mineiro MG
1
d
|
12/07
Criciuma Esporte Clube SC
1
Fluminense FC RJ
1
d
|
13/07
Esporte Clube Juventude RS
1
SC Internacional RS
1
d
|
07/07
Fortaleza CEIF
1
Fluminense FC RJ
0
l
|
11/07
SC Internacional RS
1
Esporte Clube Juventude RS
2
w
|
05/07
Fluminense FC RJ
1
SC Internacional RS
1
d
|
07/07
Esporte Clube Juventude RS
3
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
0
w
|
30/06
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
1
Fluminense FC RJ
0
l
|
05/07
Esporte Clube Bahia
2
Esporte Clube Juventude RS
0
l
|
20/06
Cruzeiro EC MG
2
Fluminense FC RJ
0
l
|
30/06
Fortaleza CEIF
2
Esporte Clube Juventude RS
1
l
|
16/06
Fluminense FC RJ
1
Atletico Clube Goianiense
2
l
|
27/06
Esporte Clube Juventude RS
2
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
w
|
12/06
Botafogo RJ
1
Fluminense FC RJ
0
l
|
24/06
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
3
Esporte Clube Juventude RS
1
l
|
02/06
Fluminense FC RJ
1
Esporte Clube Juventude RS
1
d
|
20/06
Esporte Clube Juventude RS
2
CR Vasco da Gama RJ
0
w
|
30/05
Fluminense FC RJ
3
Alianza Lima
2
w
|
16/06
Red Bull Bragantino
2
Esporte Clube Juventude RS
1
l
|
23/05
Fluminense FC RJ
2
Sampaio Correa Futebol Clube MA
0
w
|
12/06
Esporte Clube Juventude RS
1
EC Vitoria Salvador BA
1
d
|
17/05
Fluminense FC RJ
2
Cerro Porteno
1
w
|
06/06
Esporte Clube Juventude RS
1
Atletico Clube Goianiense
0
w
|
14/05
Sao Paulo FC SP
2
Fluminense FC RJ
1
l
|
02/06
Fluminense FC RJ
1
Esporte Clube Juventude RS
1
d
|
04/05
Fluminense FC RJ
2
Clube Atletico Mineiro MG
2
d
|
29/04
Esporte Clube Juventude RS
1
Athletico
1
d
|
28/04
Sport Club Corinthians Paulista SP
3
Fluminense FC RJ
0
l
|
22/04
Botafogo RJ
5
Esporte Clube Juventude RS
1
l
|
20/04
Fluminense FC RJ
2
CR Vasco da Gama RJ
1
w
|
18/04
Esporte Clube Juventude RS
2
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
w
|
17/04
Esporte Clube Bahia
2
Fluminense FC RJ
1
l
|
14/04
Criciuma Esporte Clube SC
1
Esporte Clube Juventude RS
1
d
|
14/04
Fluminense FC RJ
2
Red Bull Bragantino
2
d
|
06/04
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
3
Esporte Clube Juventude RS
1
l
|
10/04
Fluminense FC RJ
2
CSD Colo-Colo
1
w
|
26/03
SC Internacional RS
6
Esporte Clube Juventude RS
7
w
|
04/04
Alianza Lima
1
Fluminense FC RJ
1
d
|
14/03
Esporte Clube Juventude RS
3
Paysandu SC PA
1
w
|
03/03
Fluminense FC RJ
2
Botafogo RJ
4
l
|
02/03
Esporte Clube Juventude RS
1
SC Internacional RS
2
l
|
|
24/02
Gremio Esportivo Brasil RS
1
Esporte Clube Juventude RS
0
l
|
|
20/02
Esporte Clube Juventude RS
1
SER Caxias do Sul RS
1
d
|
|
Copa do Brasil turnuvasında titanların savaşı başlıyor! Esporte Clube Juventude RS ile Fluminense FC RJ, 2 Ağustos 2024 tarihinde, 01:00 saatinde karşı karşıya geliyor.
Bu oyunda Esporte Clube Juventude RS'in nihai oranları 2.65 ve Bons ile uğraşmak zorundasınız. DrawProviderName} ile 3'daki beraberlik ve Fluminense FC RJ'in ZPartners ile 2.9'daki en iyi oranları da dahildir!
21:30 Cmt 27/07/2024
Albert Khamkhoev vs Elvin Ganbarov |
Tüm oranlar | |
21:30 Cmt 27/07/2024
Raven Chapman vs Yohana Sarabia |
Tüm oranlar | |
22:15 Cmt 27/07/2024
Apti Davtaev vs Dilan Prasovic |
Tüm oranlar | |
22:20 Cmt 27/07/2024
Narek Dekermenjyan vs Samvel Parsadanyan |
Tüm oranlar | |
22:30 Cmt 27/07/2024
Royston Barney-Smith vs Brian Barajas |
Tüm oranlar | |
23:00 Cmt 27/07/2024
Samantha Worthington vs Edina Kiss |
Tüm oranlar | |
23:30 Cmt 27/07/2024
Dennis McCann vs Ionut Baluta |
Tüm oranlar | |
23:30 Cmt 27/07/2024
Moses Itauma vs Mariusz Wach |
Tüm oranlar | |
00:00 Paz 28/07/2024
Ernesto Mercado vs Hector Edgardo Sarmiento |
Tüm oranlar | |
00:00 Paz 28/07/2024
Hector Edgardo Sarmiento vs Ernesto Mercado |
Tüm oranlar |