31/08
Fredrikstad FK 2
1
FK Mjolner
0
l
|
01/09
SK Sprint-Jeloy
1
Fjora IL
2
l
|
18/08
Kongsvinger IL 2
1
FK Mjolner
1
d
|
24/08
HamKam 2
1
SK Sprint-Jeloy
2
w
|
11/08
FK Mjolner
3
FK Bodo/Glimt 2
0
w
|
18/08
FK Fyllingsdalen
4
SK Sprint-Jeloy
1
l
|
03/08
Harstad IL
1
FK Mjolner
1
d
|
10/08
SK Sprint-Jeloy
1
Elverum
3
l
|
21/07
Elverum
3
FK Mjolner
1
l
|
03/08
Honefoss BK
7
SK Sprint-Jeloy
0
l
|
23/06
FK Mjolner
6
Fredrikstad FK 2
1
w
|
21/07
Kongsvinger IL 2
2
SK Sprint-Jeloy
0
l
|
15/06
FK Bodo/Glimt 2
3
FK Mjolner
4
w
|
15/06
Harstad IL
4
SK Sprint-Jeloy
2
l
|
09/06
FK Mjolner
4
Kongsvinger IL 2
4
d
|
01/06
SK Sprint-Jeloy
2
FK Fyllingsdalen
0
w
|
27/05
FK Mjolner
2
Harstad IL
2
d
|
25/05
Elverum
6
SK Sprint-Jeloy
0
l
|
20/05
Skjervoy IK
5
FK Mjolner
0
l
|
21/05
SK Sprint-Jeloy
2
HamKam 2
5
l
|
12/05
FK Mjolner
1
Honefoss BK
4
l
|
11/05
Fjora IL
4
SK Sprint-Jeloy
0
l
|
05/05
SK Sprint-Jeloy
1
FK Mjolner
1
d
|
05/05
SK Sprint-Jeloy
1
FK Mjolner
1
d
|
28/04
FK Mjolner
2
HamKam 2
2
d
|
27/04
FK Bodo/Glimt 2
3
SK Sprint-Jeloy
0
l
|
20/04
FK Fyllingsdalen
2
FK Mjolner
1
l
|
07/04
SK Sprint-Jeloy
1
Innstrandens IL
0
w
|
14/04
Innstrandens IL
3
FK Mjolner
0
l
|
29/10
Eik-Tonsberg
3
SK Sprint-Jeloy
0
l
|
10/04
FK Mjolner
1
Fjora IL
2
l
|
22/10
SK Sprint-Jeloy
2
Pors Grenland
3
l
|
06/04
FK Mjolner
2
Fjora IL
1
w
|
09/10
SK Sprint-Jeloy
5
IK Start 2
1
w
|
28/10
Lorenskog IF
1
FK Mjolner
0
l
|
23/09
SK Sprint-Jeloy
2
Vindbjart FK
1
w
|
15/10
Tromso IL 2
4
FK Mjolner
4
d
|
18/09
Sandefjord 2
2
SK Sprint-Jeloy
1
l
|
07/10
FK Mjolner
3
Follo FK
4
l
|
28/08
Odds BK 2
4
SK Sprint-Jeloy
0
l
|
01/10
KFUM-Kameratene Oslo 2
5
FK Mjolner
0
l
|
|
23/09
FK Mjolner
4
Sarpsborg 08 FF 2
1
w
|
|
09/09
FK Mjolner
3
Hammerfest FK
1
w
|
|
03/09
Asker Fotball
1
FK Mjolner
2
w
|
|
26/08
FK Mjolner
3
Oppsal IF
2
w
|
|
Süper önemli 3.Bölüm turnuvası, Cumartesi günü, 7 Eylül 2024 tarihinde başlıyor. 16:00 saatinde başlayacak!
10:30 Cmt 7/09/2024
Canterbury-Bankstown Bulldogs vs North Queensland Cowboys |
Tüm oranlar | |
11:00 Cmt 7/09/2024
Falcons vs Beastcoast |
Tüm oranlar | |
11:00 Cmt 7/09/2024
Team Falcons vs Beastcoast |
Tüm oranlar | |
12:00 Cmt 7/09/2024
Alex Winwood vs Thammanoon Niyomtrong |
Tüm oranlar | |
12:30 Cmt 7/09/2024
Brisbane Lions vs Carlton FC |
Tüm oranlar | |
14:00 Cmt 7/09/2024
Tundra Esports vs Heroic |
Tüm oranlar | |
14:30 Cmt 7/09/2024
Heroic vs Ninjas in Pyjamas |
Tüm oranlar | |
16:00 Cmt 7/09/2024
Faroe Islands vs North Macedonia |
Tüm oranlar | |
17:00 Cmt 7/09/2024
Team Spirit vs Nouns |
Tüm oranlar | |
17:00 Cmt 7/09/2024
Wrexham AFC vs Shrewsbury Town |
Tüm oranlar |