28/08
FK Usti nad Labem
4
FK Jablonec B
0
l
|
31/08
FK Kolin
1
FK Teplice B
0
w
|
24/08
FK Jablonec B
3
TJ Sokol Zivanice
0
w
|
28/08
SK Sokol Brozany
3
FK Kolin
0
l
|
18/08
FK Chlumec nad Cidlinou
1
FK Jablonec B
1
d
|
25/08
FC Slovan Liberec U21
3
FK Kolin
2
l
|
11/08
FK Jablonec B
1
FK Banik Sous
3
l
|
20/08
Arsenal Ceska Lipa
2
FK Kolin
0
l
|
08/06
FK Jablonec B
1
TJ Sokol Zapy
4
l
|
10/08
TJ Sokol Zivanice
1
FK Kolin
1
d
|
01/06
FK Prepere
3
FK Jablonec B
1
l
|
29/05
FK Kolin
3
SK Sokol Brozany
0
w
|
25/05
FK Jablonec B
2
FC Slovan Velvary
3
l
|
25/05
FK Kolin
3
FK Chlumec nad Cidlinou
3
d
|
17/05
FK Teplice B
4
FK Jablonec B
2
l
|
17/05
FK Usti nad Labem
4
FK Kolin
1
l
|
05/05
SK Sokol Brozany
1
FK Jablonec B
0
l
|
11/05
FK Kolin
5
FC Slovan Liberec U21
0
w
|
27/04
FK Jablonec B
1
FK Chlumec nad Cidlinou
0
w
|
05/05
TJ Sokol Zapy
3
FK Kolin
0
l
|
21/04
FC Slovan Liberec U21
3
FK Jablonec B
1
l
|
27/04
FK Kolin
2
Hradec Kralove B
0
w
|
13/04
FK Jablonec B
1
Hradec Kralove B
2
l
|
20/04
FK Prepere
2
FK Kolin
0
l
|
07/04
Mlada Boleslav B
1
FK Jablonec B
3
w
|
13/04
FK Kolin
1
Mlada Boleslav B
0
w
|
29/03
FK Kolin
1
FK Jablonec B
0
l
|
06/04
FC Slovan Velvary
1
FK Kolin
1
d
|
23/03
FK Jablonec B
1
FK Banik Sous
3
l
|
29/03
FK Kolin
1
FK Jablonec B
0
w
|
16/03
TJ Sokol Zivanice
2
FK Jablonec B
1
l
|
24/03
FK Teplice B
2
FK Kolin
1
l
|
09/03
FK Jablonec B
2
FK Pardubice B
1
w
|
16/03
FK Kolin
2
FK Banik Sous
1
w
|
01/03
FK Usti nad Labem
1
FK Jablonec B
1
d
|
09/03
Arsenal Ceska Lipa
1
FK Kolin
1
d
|
11/11
TJ Sokol Zapy
2
FK Jablonec B
0
l
|
02/03
FK Kolin
1
TJ Sokol Zivanice
4
l
|
04/11
FK Jablonec B
1
FK Prepere
1
d
|
03/02
FK Kolin
1
SK Benatky nad Jizerou
1
d
|
28/10
FC Slovan Velvary
3
FK Jablonec B
1
l
|
20/01
SK Kladno
5
FK Kolin
1
l
|
21/10
FK Jablonec B
1
FK Teplice B
0
w
|
11/11
SK Sokol Brozany
4
FK Kolin
2
l
|
14/10
Arsenal Ceska Lipa
2
FK Jablonec B
2
d
|
04/11
FK Kolin
1
FK Pardubice B
1
d
|
07/10
FK Jablonec B
1
SK Sokol Brozany
0
w
|
29/10
FK Chlumec nad Cidlinou
3
FK Kolin
3
d
|
01/10
FK Chlumec nad Cidlinou
2
FK Jablonec B
1
l
|
|
23/09
FK Jablonec B
2
FC Slovan Liberec U21
2
d
|
|
17/09
Hradec Kralove B
2
FK Jablonec B
2
d
|
|
Maç, 3. Lig turnuvasında 7 Eylül 2024 tarihinde, 11:15 saatinde oynanacak.
Canlı yayında bu maçı her an takip edin — şimdi mümkün! Bu, şu bahisçiler tarafından sunulan maç — hesabınız olduğunda:
03:00 Cmt 7/09/2024
Thanjhae Teasley vs Selassie Bey |
Tüm oranlar | |
03:20 Cmt 7/09/2024
Andranik Sahakyan vs Ararat Petrosyan |
Tüm oranlar | |
03:30 Cmt 7/09/2024
Antraveous Ingram vs Cruse Stewart |
Tüm oranlar | |
04:30 Cmt 7/09/2024
Chicago Sky (Women) vs Los Angeles Sparks (Women) |
Tüm oranlar | |
04:40 Cmt 7/09/2024
San Diego Padres vs San Francisco Giants |
Tüm oranlar | |
05:00 Cmt 7/09/2024
Jose Zepeda vs Ivan Redkach |
Tüm oranlar | |
05:00 Cmt 7/09/2024
Kevin Hayler Brown vs John Bauza |
Tüm oranlar | |
05:10 Cmt 7/09/2024
Los Angeles Dodgers vs Cleveland Guardians |
Tüm oranlar | |
08:00 Cmt 7/09/2024
St. George Illawarra Dragons vs Canberra Raiders |
Tüm oranlar | |
08:20 Cmt 7/09/2024
Sydney Swans vs Greater Western Sydney Giants |
Tüm oranlar |