25/05
FK Rudar Pljevlja
2
FK Sutjeska Niksic
1
w
|
21/07
FK Rudar Pljevlja
1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
d
|
18/05
FK Jezero
2
FK Rudar Pljevlja
1
l
|
11/07
FK Bokelj
1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
d
|
12/05
FK Mornar
3
FK Rudar Pljevlja
0
l
|
31/05
OFK Mladost Ljeskopolje
1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
3
w
|
27/04
OFK Mladost DG
1
FK Rudar Pljevlja
0
l
|
25/05
OFK Mladost DG
1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
2
w
|
21/04
FK Rudar Pljevlja
1
OFK Petrovac
0
w
|
18/05
FK Jedinstvo Bijelo Polje
4
OFK Petrovac
2
w
|
17/04
FK Buducnost Podgorica
4
FK Rudar Pljevlja
1
l
|
12/05
FK Buducnost Podgorica
2
FK Jedinstvo Bijelo Polje
0
l
|
13/04
FK Buducnost Podgorica
3
FK Rudar Pljevlja
1
l
|
04/05
FK Jedinstvo Bijelo Polje
3
FK Mornar
4
l
|
07/04
FK Rudar Pljevlja
1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
d
|
27/04
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
FK Arsenal Tivat
1
d
|
03/04
FK Arsenal Tivat
4
FK Rudar Pljevlja
2
l
|
21/04
FK Sutjeska Niksic
3
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
l
|
30/03
FK Sutjeska Niksic
2
FK Rudar Pljevlja
1
l
|
13/04
FK Jedinstvo Bijelo Polje
2
FK Jezero
0
w
|
09/03
FK Decic
3
FK Rudar Pljevlja
1
l
|
07/04
FK Rudar Pljevlja
1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
d
|
03/03
FK Rudar Pljevlja
1
OFK Mladost DG
2
l
|
17/03
OFK Petrovac
1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
0
l
|
28/02
OFK Petrovac
1
FK Rudar Pljevlja
1
d
|
13/03
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
FK Buducnost Podgorica
2
l
|
24/02
FK Rudar Pljevlja
3
FK Buducnost Podgorica
0
w
|
03/03
FK Arsenal Tivat
1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
d
|
17/02
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
FK Rudar Pljevlja
0
l
|
17/02
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
FK Rudar Pljevlja
0
w
|
16/01
Kapfenberger SV
5
FK Rudar Pljevlja
0
l
|
05/02
FK Mornar
1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
d
|
13/01
NK Slaven Belupo Koprivnica
9
FK Rudar Pljevlja
1
l
|
09/12
FK Decic
3
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
l
|
10/01
NK Lokomotiva Zagreb
4
FK Rudar Pljevlja
0
l
|
02/12
OFK Mladost DG
2
FK Jedinstvo Bijelo Polje
0
l
|
09/12
FK Rudar Pljevlja
2
FK Arsenal Tivat
0
w
|
28/11
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1
OFK Petrovac
1
d
|
02/12
FK Rudar Pljevlja
1
FK Sutjeska Niksic
2
l
|
|
27/11
FK Jezero
4
FK Rudar Pljevlja
1
l
|
|
13/11
FK Mornar
2
FK Rudar Pljevlja
1
l
|
|
01/11
FK Bokelj
5
FK Rudar Pljevlja
6
w
|
|
Eğlence, Kulüp Hazırlık Maçları turnuvasındaki önemli bir beraberlikte 21 Temmuz 2024 tarihinde, 20:10 saatinde başlıyor.
Bu maçın canlı yayını, kayıt olduktan sonra şu bahisçilerde mümkün —
Bu oyunda, son oranlar FK Jedinstvo Bijelo Polje ile ZPartners ile 1.24'da kalan bir galibiyete sahiptir. Beraberlik oranı 4.6 ZPartners ve FK Rudar Pljevlja 17 ile ZPartners sayesinde mümkün.
02:00 Pzt 22/07/2024
Calgary Stampeders vs BC Lions |
Tüm oranlar | |
08:20 Pzt 22/07/2024
Avet Vasilyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
14:00 Pzt 22/07/2024
Lucas Miller vs Clay Waterman |
Tüm oranlar | |
20:00 Sal 23/07/2024
FC Differdange 03 vs FC Ordabasy |
Tüm oranlar | |
12:00 Çar 24/07/2024
Ultra Prime vs OMG |
Tüm oranlar | |
20:00 Çar 24/07/2024
FC Dinamo Batumi vs FK Decic |
Tüm oranlar | |
19:00 Per 25/07/2024
FC Milsami Orhei vs FC Astana |
Tüm oranlar | |
19:00 Per 25/07/2024
FC Iberia 1999 vs FK Partizani Tirana |
Tüm oranlar | |
19:30 Per 25/07/2024
MFK Ruzomberok vs Trabzonspor |
Tüm oranlar | |
20:00 Per 25/07/2024
Molde FK vs Silkeborg IF |
Tüm oranlar |