25/08
FC Baltika Kaliningrad
1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
0
l
|
25/08
FC Torpedo Moscow
1
FC Chernomorets Novorossiysk
1
d
|
17/08
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
3
FC SKA-Khabarovsk
0
w
|
17/08
FC Torpedo Moscow
2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
1
w
|
12/08
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
FC Torpedo Moscow
1
d
|
12/08
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
FC Torpedo Moscow
1
d
|
27/07
FC Sokol Saratov
1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
0
l
|
03/08
FC Torpedo Moscow
1
FC Chayka Peschanokopskoye
1
d
|
20/07
FC Arsenal Tula
1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
0
l
|
22/07
FC Rotor Volgograd
1
FC Torpedo Moscow
1
d
|
14/07
FC Yenisey Krasnoyarsk
2
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
l
|
14/07
FC Torpedo Moscow
4
FC SKA-Khabarovsk
0
w
|
29/06
FC Krylia Sovetov Samara
1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
2
w
|
07/07
FC Torpedo Moscow
1
FC Chelyabinsk
1
d
|
27/06
FC Rubin Kazan
2
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
l
|
06/07
FC Torpedo Moscow
2
FC Alania-d Vladikavkaz
2
d
|
25/05
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
FC Sokol Saratov
2
l
|
27/06
FC Spartak Moscow
3
FC Torpedo Moscow
1
l
|
20/05
FC Tyumen
2
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
0
l
|
21/06
FC Torpedo Moscow
2
FC Volgar Astrakhan
0
w
|
08/05
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
d
|
20/06
FC Torpedo Moscow
1
FC Shinnik Yaroslavl
0
w
|
28/04
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
FC Akron Tolyatti
0
w
|
25/05
FC Leningradets
2
FC Torpedo Moscow
3
w
|
24/04
FC Khimki
1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
0
l
|
20/05
FC Torpedo Moscow
1
FC Shinnik Yaroslavl
1
d
|
20/04
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
FC Chernomorets Novorossiysk
0
w
|
16/05
FC Torpedo Moscow
1
FC Urozhay Krasnodar
0
w
|
14/04
FC Urozhay Krasnodar
1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
2
w
|
04/05
FC Chernomorets Novorossiysk
1
FC Torpedo Moscow
2
w
|
06/04
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
2
FC Volgar Astrakhan
2
d
|
28/04
FC Torpedo Moscow
1
FC Khimki
2
l
|
30/03
FC Torpedo Moscow
1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
0
l
|
24/04
FC Volgar Astrakhan
1
FC Torpedo Moscow
1
d
|
08/03
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
2
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
0
l
|
20/04
FC Torpedo Moscow
1
FC Arsenal Tula
1
d
|
24/02
FC Chernomorets Novorossiysk
2
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
l
|
06/04
FC Akron Tolyatti
2
FC Torpedo Moscow
1
l
|
23/02
FC SKA-Khabarovsk
1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
d
|
30/03
FC Torpedo Moscow
1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
0
w
|
11/02
FC Khimki
1
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
d
|
18/03
FC SKA-Khabarovsk
2
FC Torpedo Moscow
0
l
|
05/02
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
FC Fakel Voronezh
1
d
|
02/03
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
FC Torpedo Moscow
0
l
|
22/02
FC Krasnodar
2
FC Torpedo Moscow
1
l
|
|
Rusya Kupası turnuvasında titanların savaşı başlıyor! FC KAMAZ Naberezhnye Chelny ile FC Torpedo Moscow, 24 Eylül 2024 tarihinde, 18:00 saatinde karşı karşıya geliyor.
Bu maçın canlı yayını, kayıt olduktan sonra şu bahisçilerde mümkün —
Bu oyunda, son oranlar FC Torpedo Moscow ile WINWIN ile 2.17'da kalan bir galibiyete sahiptir. Beraberlik oranı 3.3 WINWIN ve FC KAMAZ Naberezhnye Chelny 3.22 ile WINWIN sayesinde mümkün.
02:40 Sal 10/09/2024
Andranik Sahakyan vs Samvel Parsadanyan |
Tüm oranlar | |
05:10 Sal 10/09/2024
Los Angeles Dodgers vs Chicago Cubs |
Tüm oranlar | |
06:20 Sal 10/09/2024
Andranik Sahakyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
08:00 Sal 10/09/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Harutyun Harutyunyan |
Tüm oranlar | |
08:20 Sal 10/09/2024
Narek Dekermenjyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
08:40 Sal 10/09/2024
Avet Vasilyan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
09:40 Sal 10/09/2024
Sergey Avanesyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
10:00 Sal 10/09/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Avet Vasilyan |
Tüm oranlar | |
11:00 Sal 10/09/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Davit Ghotanyan |
Tüm oranlar | |
11:20 Sal 10/09/2024
Narek Stepanyan vs Avet Vasilyan |
Tüm oranlar |