04/08
FC Hradec Kralove
2
FC Mlada Boleslav
1
l
|
04/08
FC Dynamo Ceske Budejovice
1
FC Pardubice
3
l
|
28/07
FC Mlada Boleslav
3
1. FC Slovacko
0
w
|
27/07
SK Slavia Praha
4
FC Dynamo Ceske Budejovice
0
l
|
20/07
FK Jablonec
2
FC Mlada Boleslav
0
l
|
13/07
FC Dynamo Ceske Budejovice
4
SV Ried
2
w
|
12/07
Slask Wroclaw
1
FC Mlada Boleslav
1
d
|
05/07
LASK Linz
2
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
d
|
06/07
FC Mlada Boleslav
2
FC Vysocina Jihlava
1
w
|
03/07
FC Dynamo Ceske Budejovice
4
FC Vysocina Jihlava
3
w
|
03/07
FC Mlada Boleslav
5
FC Graffin Vlasim
0
w
|
29/06
FC Dynamo Ceske Budejovice
7
FC Viktoria Zizkov
1
w
|
28/06
FC Mlada Boleslav
3
FK Varnsdorf
1
w
|
02/06
FC Silon Taborsko
1
FC Dynamo Ceske Budejovice
1
d
|
19/06
FC Novy Bor
1
FC Mlada Boleslav
28
w
|
30/05
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
FC Silon Taborsko
1
w
|
31/05
FC Mlada Boleslav
3
FC Hradec Kralove
1
w
|
25/05
MFK Karvina
1
FC Dynamo Ceske Budejovice
0
l
|
26/05
SK Slavia Praha
4
FC Mlada Boleslav
0
l
|
19/05
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
FK Jablonec
2
d
|
05/05
FC Viktoria Plzen
3
FC Mlada Boleslav
0
l
|
16/05
FC Fastav Zlin
1
FC Dynamo Ceske Budejovice
1
d
|
28/04
FK Jablonec
1
FC Mlada Boleslav
1
d
|
12/05
FC Pardubice
3
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
l
|
21/04
FC Pardubice
1
FC Mlada Boleslav
2
w
|
04/05
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
Bohemians 1905
1
w
|
13/04
FC Mlada Boleslav
1
FK Teplice
2
l
|
28/04
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
1. FC Slovacko
2
d
|
07/04
AC Sparta Prague
1
FC Mlada Boleslav
1
d
|
20/04
FK Teplice
2
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
d
|
31/03
FC Mlada Boleslav
3
FC Fastav Zlin
2
w
|
13/04
FC Dynamo Ceske Budejovice
3
FC Slovan Liberec
2
w
|
16/03
FC Mlada Boleslav
2
SK Sigma Olomouc
1
w
|
07/04
FC Pardubice
1
FC Dynamo Ceske Budejovice
1
d
|
02/03
FC Mlada Boleslav
3
FC Dynamo Ceske Budejovice
1
w
|
16/03
MFK Karvina
2
FC Dynamo Ceske Budejovice
1
l
|
17/02
FC Mlada Boleslav
1
FC Banik Ostrava
3
l
|
10/03
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
FC Fastav Zlin
2
d
|
10/02
FC Viktoria Plzen
1
FC Mlada Boleslav
1
d
|
02/03
FC Mlada Boleslav
3
FC Dynamo Ceske Budejovice
1
l
|
03/02
PFC Ludogorets Razgrad
1
FC Mlada Boleslav
1
d
|
25/02
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
SK Sigma Olomouc
1
w
|
31/01
FC Mlada Boleslav
2
FK Buducnost Podgorica
0
w
|
17/02
FK Jablonec
5
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
l
|
10/02
FC Dynamo Ceske Budejovice
3
FC Banik Ostrava
0
w
|
|
01/02
FC Dynamo Ceske Budejovice
1
FC Kolos Kovalivka
1
d
|
|
29/01
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
FK Buducnost Podgorica
0
w
|
|
19/01
FC Dynamo Ceske Budejovice
6
SKU Amstetten
3
w
|
|
13/01
FC Dynamo Ceske Budejovice
2
FC Vysocina Jihlava
2
d
|
|
Eğlence, 1. liga turnuvasındaki önemli bir beraberlikte 11 Ağustos 2024 tarihinde, 18:00 saatinde başlıyor.
Bu maçı canlı yayında izlemek için birçok seçenek var — şu bahisçilerde bir hesap açtıktan sonra:
Bu oyunda, son oranlar FC Mlada Boleslav ile 22Bet ile 1.57'da kalan bir galibiyete sahiptir. Beraberlik oranı 4.3 Bons ve FC Dynamo Ceske Budejovice 5.5 ile ZPartners sayesinde mümkün. Bu oyunda 1-1 doğru skoruna 22Bet ile 7.5 en iyi fiyattan bahis oynanır, ancak bu, kazanma piyasasındaki favorinin aleyhine olacaktır. Başka bir bahis seçeneği olarak, her iki takımın da gol atması durumu için 22Bet’de 1.73 oranları ile bahis yapabilirsiniz. Bu, doğru puan skalası pazarımızla çok iyi uyumludur.
04:59 Cum 9/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
05:29 Cum 9/08/2024
Galatasaray Nef [AI] vs Real Madrid [AI] |
Tüm oranlar | |
05:40 Cum 9/08/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Tüm oranlar | |
06:20 Cum 9/08/2024
Jon Mirzoyan vs Andranik Sahakyan |
Tüm oranlar | |
07:00 Cum 9/08/2024
Andranik Sahakyan vs Ararat Petrosyan |
Tüm oranlar | |
09:40 Cum 9/08/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Avet Vasilyan |
Tüm oranlar | |
10:20 Cum 9/08/2024
Narek Dekermenjyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
10:40 Cum 9/08/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
11:00 Cum 9/08/2024
Gold Coast Titans vs Cronulla-Sutherland Sharks |
Tüm oranlar | |
11:00 Cum 9/08/2024
KT Rolster vs Gen.G Esports |
Tüm oranlar |