11/08
Sao Paulo FC SP
1
Atletico Clube Goianiense
0
l
|
15/08
SC Internacional RS
2
Esporte Clube Juventude RS
1
l
|
07/08
CR Vasco da Gama RJ
1
Atletico Clube Goianiense
0
l
|
11/08
Esporte Clube Juventude RS
3
Botafogo RJ
2
w
|
04/08
Atletico Clube Goianiense
1
Botafogo RJ
4
l
|
08/08
Fluminense FC RJ
2
Esporte Clube Juventude RS
2
d
|
01/08
Atletico Clube Goianiense
1
CR Vasco da Gama RJ
1
d
|
04/08
Sport Club Corinthians Paulista SP
1
Esporte Clube Juventude RS
1
d
|
28/07
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Atletico Clube Goianiense
0
l
|
02/08
Esporte Clube Juventude RS
3
Fluminense FC RJ
2
w
|
25/07
Atletico Clube Goianiense
1
Esporte Clube Bahia
1
d
|
28/07
Esporte Clube Juventude RS
1
Criciuma Esporte Clube SC
2
l
|
22/07
Fortaleza CEIF
3
Atletico Clube Goianiense
1
l
|
25/07
Cruzeiro EC MG
2
Esporte Clube Juventude RS
0
l
|
12/07
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
3
Atletico Clube Goianiense
1
l
|
17/07
Esporte Clube Juventude RS
1
Clube Atletico Mineiro MG
1
d
|
08/07
Atletico Clube Goianiense
1
Athletico
2
l
|
13/07
Esporte Clube Juventude RS
1
SC Internacional RS
1
d
|
04/07
Red Bull Bragantino
3
Atletico Clube Goianiense
1
l
|
11/07
SC Internacional RS
1
Esporte Clube Juventude RS
2
w
|
30/06
Clube Atletico Mineiro MG
1
Atletico Clube Goianiense
1
d
|
07/07
Esporte Clube Juventude RS
3
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
0
w
|
27/06
Atletico Clube Goianiense
1
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
1
d
|
05/07
Esporte Clube Bahia
2
Esporte Clube Juventude RS
0
l
|
20/06
Atletico Clube Goianiense
1
Criciuma Esporte Clube SC
2
l
|
30/06
Fortaleza CEIF
2
Esporte Clube Juventude RS
1
l
|
16/06
Fluminense FC RJ
1
Atletico Clube Goianiense
2
w
|
27/06
Esporte Clube Juventude RS
2
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
w
|
12/06
Atletico Clube Goianiense
2
Sport Club Corinthians Paulista SP
2
d
|
24/06
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
3
Esporte Clube Juventude RS
1
l
|
06/06
Esporte Clube Juventude RS
1
Atletico Clube Goianiense
0
l
|
20/06
Esporte Clube Juventude RS
2
CR Vasco da Gama RJ
0
w
|
23/05
Atletico Clube Goianiense
4
Brusque Futebol Clube SC
2
w
|
16/06
Red Bull Bragantino
2
Esporte Clube Juventude RS
1
l
|
29/04
SC Internacional RS
1
Atletico Clube Goianiense
1
d
|
12/06
Esporte Clube Juventude RS
1
EC Vitoria Salvador BA
1
d
|
19/04
Botafogo RJ
1
Atletico Clube Goianiense
0
l
|
06/06
Esporte Clube Juventude RS
1
Atletico Clube Goianiense
0
w
|
14/04
Atletico Clube Goianiense
1
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
l
|
02/06
Fluminense FC RJ
1
Esporte Clube Juventude RS
1
d
|
07/04
Atletico Clube Goianiense
3
Vila Nova Futebol Clube GO
1
w
|
29/04
Esporte Clube Juventude RS
1
Athletico
1
d
|
26/03
Atletico Clube Goianiense
3
Goiânia
1
w
|
22/04
Botafogo RJ
5
Esporte Clube Juventude RS
1
l
|
17/03
Goiânia
2
Atletico Clube Goianiense
3
w
|
18/04
Esporte Clube Juventude RS
2
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
w
|
14/04
Criciuma Esporte Clube SC
1
Esporte Clube Juventude RS
1
d
|
|
06/04
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
3
Esporte Clube Juventude RS
1
l
|
|
26/03
SC Internacional RS
6
Esporte Clube Juventude RS
7
w
|
|
Eğlence, Série A (Brezilya) turnuvasındaki önemli bir beraberlikte 24 Ağustos 2024 tarihinde, 22:00 saatinde başlıyor.
07:31 Paz 18/08/2024
FC Bayern Munich [AI] vs Partizan Belgrade [AI] |
Tüm oranlar | |
08:01 Paz 18/08/2024
Galatasaray Nef [AI] vs Real Madrid [AI] |
Tüm oranlar | |
08:20 Paz 18/08/2024
Hawthorn FC vs Richmond FC |
Tüm oranlar | |
09:05 Paz 18/08/2024
Cronulla-Sutherland Sharks vs Newcastle Knights |
Tüm oranlar | |
09:40 Paz 18/08/2024
West Coast Eagles vs Carlton FC |
Tüm oranlar | |
10:00 Paz 18/08/2024
Davit Ghotanyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
11:20 Paz 18/08/2024
Davit Ghotanyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
12:20 Paz 18/08/2024
Davit Ghotanyan vs Avet Vasilyan |
Tüm oranlar | |
13:00 Paz 18/08/2024
LNG Esports vs Top Esports |
Tüm oranlar | |
16:40 Paz 18/08/2024
Davit Vardanian vs Sergey Avanesyan |
Tüm oranlar |