03/09
Club Juventud Unida
1
Deportivo Paraguayo
1
d
|
24/08
Argentino de Rosario
2
Club Atletico Claypole
2
d
|
24/08
Deportivo Paraguayo
1
CA Lugano
2
l
|
17/08
Club Atletico Claypole
2
Defensores de Cambaceres
2
d
|
13/08
Deportivo Paraguayo
1
Central Cordoba de Rosario
1
d
|
02/08
Centro Social y Recreativo Espanyol
1
Club Atletico Claypole
0
l
|
10/08
Club Jorge Newbery de Villa Mercedes
2
Deportivo Paraguayo
1
l
|
20/07
Club Leandro N. Alem
1
Club Atletico Claypole
1
d
|
27/07
Club Atletico General Lamadrid
3
Deportivo Paraguayo
0
l
|
30/06
Club Atletico Claypole
2
Club Juventud Unida
1
w
|
21/07
Deportivo Paraguayo
1
Club Atletico Ituzaingo
1
d
|
23/06
CA Lugano
1
Club Atletico Claypole
3
w
|
14/07
Club El Porvenir
2
Deportivo Paraguayo
0
l
|
19/06
Club Atletico Claypole
1
Club Atletico Puerto Nuevo
2
l
|
15/06
Justo Jose de Urquiza
1
Deportivo Paraguayo
0
l
|
15/06
Central Cordoba de Rosario
3
Club Atletico Claypole
1
l
|
26/05
Argentino de Rosario
2
Deportivo Paraguayo
1
l
|
10/06
Club Atletico Claypole
1
Club Jorge Newbery de Villa Mercedes
0
w
|
13/05
CA Atlas
2
Deportivo Paraguayo
0
l
|
02/06
Club Social y Deportivo Muniz
1
Club Atletico Claypole
2
w
|
03/05
Deportivo Paraguayo
1
Deportivo Espanol
1
d
|
22/05
Club Atletico Claypole
4
CA Atlas
2
w
|
29/04
Centro Social y Recreativo Espanyol
1
Deportivo Paraguayo
0
l
|
10/05
Club Atletico Claypole
4
Club El Porvenir
1
w
|
14/04
Club Leandro N. Alem
1
Deportivo Paraguayo
1
d
|
23/04
Berazategui
3
Club Atletico Claypole
1
l
|
10/04
Deportivo Paraguayo
2
CSD Central Ballester
0
w
|
17/04
Club Atletico Claypole
2
Yupanqui
0
w
|
06/04
Club Atletico Claypole
2
Deportivo Paraguayo
1
l
|
06/04
Club Atletico Claypole
2
Deportivo Paraguayo
1
w
|
17/03
Deportivo Paraguayo
1
Club Atletico Puerto Nuevo
1
d
|
31/03
Real Pilar FC
2
Club Atletico Claypole
0
l
|
13/03
Central Cordoba de Rosario
1
Deportivo Paraguayo
0
l
|
27/03
Club Atletico Claypole
2
Argentino de Rosario
2
d
|
03/03
Club Social y Deportivo Muniz
1
Deportivo Paraguayo
2
w
|
|
Maç, Primera C Metropolitana turnuvasında 7 Eylül 2024 tarihinde, 21:00 saatinde oynanacak.
00:00 Paz 8/09/2024
Elliot Whale vs Lloyd Germain |
Tüm oranlar | |
00:00 Paz 8/09/2024
James Osborne vs SA Smith |
Tüm oranlar | |
02:00 Paz 8/09/2024
Edmonton Elks vs Calgary Stampeders |
Tüm oranlar | |
02:15 Paz 8/09/2024
Boston Red Sox vs Chicago White Sox |
Tüm oranlar | |
03:00 Paz 8/09/2024
Aysia Cortez vs Ashley Thiner |
Tüm oranlar | |
03:15 Paz 8/09/2024
Josh Hokit vs Sean Rose |
Tüm oranlar | |
03:45 Paz 8/09/2024
Bryce Meredith vs John Macalolooy |
Tüm oranlar | |
04:00 Paz 8/09/2024
Seattle Storm (Women) vs Phoenix Mercury (Women) |
Tüm oranlar | |
04:00 Paz 8/09/2024
Masayuki Kikuiri vs Herman Terrado |
Tüm oranlar | |
04:15 Paz 8/09/2024
Jordan Newman vs Imamshafi Aliev |
Tüm oranlar |