03/08
Deportivo Fabril
1
Bergantinos FC
0
w
|
12/05
UD Barbadas
2
CD Estradense
0
l
|
31/07
Lugo
3
Deportivo Fabril
0
l
|
05/05
CD Estradense
2
CSD Arzua
0
w
|
05/05
Real Oviedo II
1
Deportivo Fabril
2
w
|
27/04
CD Estradense
1
Rapido de Bouzas
0
w
|
28/04
Deportivo Fabril
2
Pontevedra CF
2
d
|
07/04
UD Somozas
3
CD Estradense
0
l
|
20/04
Coruxo FC
1
Deportivo Fabril
2
w
|
31/03
CD Estradense
2
Alondras CF
0
w
|
14/04
Deportivo Fabril
2
CD Guijuelo
2
d
|
23/03
UD Ourense
1
CD Estradense
1
d
|
07/04
CD Cayon
3
Deportivo Fabril
2
l
|
10/03
Bergantinos FC
1
CD Estradense
0
l
|
23/03
Real Valladolid B
3
Deportivo Fabril
4
w
|
03/03
CD Estradense
1
Arosa SC
1
d
|
17/03
Deportivo Fabril
1
Gimnastica de Torrelavega
0
w
|
04/02
UD Paiosaco
2
CD Estradense
1
l
|
09/03
Racing Club Villalbes
1
Deportivo Fabril
0
l
|
28/01
CD Estradense
2
CD Lugo B Polvorin
0
w
|
03/03
Zamora FC
1
Deportivo Fabril
2
w
|
21/01
CD Estradense
1
UD Barbadas
1
d
|
25/02
Deportivo Fabril
1
Ourense CF
3
l
|
14/01
CSD Arzua
1
CD Estradense
3
w
|
17/02
SD Compostela
1
Deportivo Fabril
0
l
|
19/11
CD Estradense
2
UD Somozas
0
w
|
11/02
Deportivo Fabril
4
CD Covadonga
1
w
|
12/11
Alondras CF
1
CD Estradense
1
d
|
03/02
Arandina CF
2
Deportivo Fabril
2
d
|
21/10
CD Estradense
1
Bergantinos FC
1
d
|
28/01
Deportivo Fabril
2
Club Marino De Luanco
2
d
|
|
21/01
Racing de Santander B
1
Deportivo Fabril
1
d
|
|
14/01
Deportivo Fabril
1
Real Aviles CF
0
w
|
|
07/01
Deportivo Fabril
1
Real Oviedo II
1
d
|
|
17/12
Pontevedra CF
4
Deportivo Fabril
1
l
|
|
02/12
CD Guijuelo
1
Deportivo Fabril
0
l
|
|
26/11
Deportivo Fabril
2
CD Cayon
0
w
|
|
18/11
UP Langreo
1
Deportivo Fabril
0
l
|
|
12/11
Deportivo Fabril
2
Real Valladolid B
3
l
|
|
05/11
Gimnastica de Torrelavega
2
Deportivo Fabril
2
d
|
|
29/10
Deportivo Fabril
2
Racing Club Villalbes
0
w
|
|
Süper önemli Kulüp Hazırlık Maçları turnuvası, Çarşamba günü, 7 Ağustos 2024 tarihinde başlıyor. 20:30 saatinde başlayacak!
08:29 Çar 7/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Tüm oranlar | |
08:59 Çar 7/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
09:00 Çar 7/08/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Tüm oranlar | |
11:00 Çar 7/08/2024
Gen.G Esports vs DRX |
Tüm oranlar | |
15:00 Çar 7/08/2024
Gevorg Abrahamyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
20:00 Çar 7/08/2024
FC Copenhagen vs FC Banik Ostrava |
Tüm oranlar | |
20:00 Çar 7/08/2024
Paksi FC vs FK Mornar |
Tüm oranlar | |
21:30 Çar 7/08/2024
FC St. Gallen 1879 vs Slask Wroclaw |
Tüm oranlar | |
23:00 Çar 7/08/2024
Hayk Kujoyan vs Zaven Nersisyan |
Tüm oranlar | |
00:00 Per 8/08/2024
Ararat Petrosyan vs Ararat Smoyan |
Tüm oranlar |