24/07
Talleres
1
Defensa y Justicia
1
d
|
15/06
Talleres
2
Platense FC
1
l
|
22/07
Defensa y Justicia
2
Boca Juniors
2
d
|
08/06
Platense FC
4
Huracán
5
l
|
16/06
Atletico Tucuman
1
Defensa y Justicia
1
d
|
02/06
Platense FC
1
Boca Juniors
0
w
|
25/05
Newell's Old Boys
1
Defensa y Justicia
0
l
|
28/05
Atletico Tucuman
1
Platense FC
1
d
|
19/05
Defensa y Justicia
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
d
|
11/05
Newell's Old Boys
2
Platense FC
0
l
|
15/05
Defensa y Justicia
1
Independiente Medellin
1
d
|
09/04
Platense FC
3
Club Atletico Tigre
1
w
|
11/05
Huracán
3
Defensa y Justicia
1
l
|
02/04
Platense FC
1
Godoy Cruz Antonio Tomba
2
l
|
08/05
Club Always Ready
3
Defensa y Justicia
0
l
|
26/03
Platense FC
4
Club Olimpo de Bahia Blanca
2
w
|
26/04
Independiente Medellin
2
Defensa y Justicia
1
l
|
07/03
Estudiantes de La Plata
1
Platense FC
2
w
|
20/04
Argentinos Juniors
4
Defensa y Justicia
3
l
|
27/02
Argentinos Juniors
3
Platense FC
1
l
|
17/04
Defensa y Justicia
1
Newell's Old Boys
0
w
|
16/02
Platense FC
1
Club Atletico Belgrano
1
d
|
11/04
Defensa y Justicia
1
Club Always Ready
1
d
|
12/02
Club Atletico Lanus
3
Platense FC
0
l
|
30/03
Defensa y Justicia
1
Estudiantes de La Plata
0
w
|
05/02
Platense FC
1
Central Córdoba
0
w
|
21/03
Defensa y Justicia
1
Atletico de Rafaela
2
l
|
31/01
Defensa y Justicia
3
Platense FC
0
l
|
17/03
Racing Club de Montevideo
1
Defensa y Justicia
1
d
|
17/12
Rosario Central
1
Platense FC
0
l
|
11/03
Defensa y Justicia
2
Union de Santa Fe
1
w
|
10/12
Godoy Cruz Antonio Tomba
6
Platense FC
7
w
|
08/03
Club Atletico Belgrano
1
Defensa y Justicia
1
d
|
03/12
Huracán
3
Platense FC
5
w
|
27/02
Defensa y Justicia
1
Deportivo Riestra
1
d
|
26/11
Platense FC
1
Club Atletico Sarmiento
0
w
|
21/02
Defensa y Justicia
1
Central Córdoba
1
d
|
12/11
Club Atletico Tigre
1
Platense FC
1
d
|
07/02
Club Atletico Sarmiento
2
Defensa y Justicia
3
w
|
07/11
Godoy Cruz Antonio Tomba
2
Platense FC
0
l
|
31/01
Defensa y Justicia
3
Platense FC
0
w
|
27/10
San Lorenzo de Almagro
1
Platense FC
1
d
|
28/01
Godoy Cruz Antonio Tomba
2
Defensa y Justicia
0
l
|
|
14/12
Estudiantes de La Plata
1
Defensa y Justicia
0
l
|
|
Maç, Birinci Lig turnuvasında 29 Temmuz 2024 tarihinde, 22:30 saatinde oynanacak.
Kayıtlı üyeler,
bahisçilerinin canlı yayın çevrimiçi hizmetiyle Defensa y Justicia ve Platense FC arasındaki maçı izleyebilir.Oyun yapımcısı Defensa y Justicia için oranlar 2.2. Bu arada 22Bet sayesinde 3.08 ile 22Bet ve Platense FC sayesinde 3.66 ile WINWINBET çekilişi unutulmamalıdır. Tüm kazananlar piyasasının favorisine bahis yapın — bu 1-0 skoru ile 22Bet'de 5.5 oranıyla yapılabilir. Her iki takıma karşı da bahis yapmak istiyorsanız, skor doğru skor piyasasıyla eşleşirse 22Bet adresindeki 1.59 seçeneğinden bir şey alabilirsiniz.
20:00 Cmt 27/07/2024
Royston Barney-Smith vs Brian Barajas |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Lukasz Brzeski vs Mick Parkin |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Bruna Brasil vs Molly McCann |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Marcin Prachnio vs Modestas Bukauskas |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Aadam Hamed vs Georgi Velichkov |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Gregory Rodrigues vs Christian Leroy Duncan |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Jake Hadley vs Caolan Loughran |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Alice Ardelean vs Shauna Bannon |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Daniel Pineda vs Nathaniel Wood |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Kiefer Crosbie vs Sam Patterson |
Tüm oranlar |