03/08
Godoy Cruz Antonio Tomba
1
Argentinos Juniors
0
l
|
29/07
Club Atletico River Plate
1
Club Atletico Sarmiento
0
l
|
30/07
Argentinos Juniors
2
Club Atletico Lanus
0
w
|
24/07
Club Atletico Sarmiento
1
Racing Club de Montevideo
0
w
|
23/07
Deportivo Riestra
2
Argentinos Juniors
0
l
|
20/07
Rosario Central
4
Club Atletico Sarmiento
2
l
|
13/06
Argentinos Juniors
2
Central Córdoba
1
w
|
14/06
Club Atletico Sarmiento
2
Estudiantes de La Plata
0
w
|
06/06
Argentinos Juniors
1
Atletico de Rafaela
0
w
|
19/05
Barracas Central
1
Club Atletico Sarmiento
1
d
|
02/06
Club Atletico Belgrano
1
Argentinos Juniors
0
l
|
11/05
Club Atletico Sarmiento
1
Instituto Atletico Central Cordoba
2
l
|
29/05
Argentinos Juniors
2
Nacional Asuncion
1
w
|
09/04
Godoy Cruz Antonio Tomba
1
Club Atletico Sarmiento
0
l
|
25/05
Argentinos Juniors
1
Club Atletico River Plate
0
w
|
16/03
San Lorenzo de Almagro
1
Club Atletico Sarmiento
0
l
|
21/05
Racing Club de Montevideo
3
Argentinos Juniors
0
l
|
09/03
Club Atletico Sarmiento
3
Estudiantes de La Plata
1
w
|
15/05
Sport Club Corinthians Paulista SP
4
Argentinos Juniors
0
l
|
02/03
Club Atletico Sarmiento
1
Union de Santa Fe
2
l
|
11/05
Argentinos Juniors
3
Rosario Central
2
w
|
27/02
Club Atletico Sarmiento
4
Club Atletico Temperley
5
l
|
08/05
Racing Club de Montevideo
2
Argentinos Juniors
1
l
|
20/02
Club Atletico Belgrano
4
Club Atletico Sarmiento
1
l
|
28/04
Argentinos Juniors
2
CA Velez Sarsfield
4
l
|
11/02
Central Córdoba
3
Club Atletico Sarmiento
0
l
|
24/04
Argentinos Juniors
1
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
w
|
07/02
Club Atletico Sarmiento
2
Defensa y Justicia
3
l
|
20/04
Argentinos Juniors
4
Defensa y Justicia
3
w
|
02/02
Boca Juniors
1
Club Atletico Sarmiento
1
d
|
16/04
Argentinos Juniors
3
Barracas Central
3
d
|
26/11
Platense FC
1
Club Atletico Sarmiento
0
l
|
03/04
Nacional Asuncion
2
Argentinos Juniors
3
w
|
24/10
Estudiantes de La Plata
2
Club Atletico Sarmiento
1
l
|
29/03
Instituto Atletico Central Cordoba
1
Argentinos Juniors
2
w
|
20/10
Club Atletico Sarmiento
1
Racing Club de Montevideo
1
d
|
20/03
Argentinos Juniors
3
Rosario Central
0
w
|
|
16/03
Argentinos Juniors
2
Gimnasia y Tiro
1
w
|
|
10/03
Huracán
1
Argentinos Juniors
1
d
|
|
06/03
Argentinos Juniors
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
0
w
|
|
03/03
Club Atletico Independiente
2
Argentinos Juniors
1
l
|
|
27/02
Argentinos Juniors
3
Platense FC
1
w
|
|
21/02
Argentinos Juniors
2
Independiente Rivadavia
1
w
|
|
16/02
Talleres
2
Argentinos Juniors
1
l
|
|
10/02
Argentinos Juniors
4
Banfield
2
w
|
|
Birinci Lig turnuvasında titanların savaşı başlıyor! Argentinos Juniors ile Club Atletico Sarmiento, 8 Ağustos 2024 tarihinde, 21:00 saatinde karşı karşıya geliyor.
Bu maçı canlı yayında izlemek için birçok seçenek var — şu bahisçilerde bir hesap açtıktan sonra:
ZPartners, Argentinos Juniors'i favori olarak belirliyor. Maç 1.82 ile ve beraberlik 3.15 ile kazanılabilir, ZPartners ve Club Atletico Sarmiento ve 5 ile ZPartners.
02:24 Sal 6/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
02:54 Sal 6/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
03:05 Sal 6/08/2024
Texas Rangers vs Houston Astros |
Tüm oranlar | |
03:20 Sal 6/08/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Tüm oranlar | |
05:00 Sal 6/08/2024
Samvel Parsadanyan vs Ernest Apriyan |
Tüm oranlar | |
07:00 Sal 6/08/2024
Ernest Apriyan vs Samvel Parsadanyan |
Tüm oranlar | |
08:40 Sal 6/08/2024
Gevorg Abrahamyan vs Avet Vasilyan |
Tüm oranlar | |
08:40 Sal 6/08/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Davit Ghotanyan |
Tüm oranlar | |
09:40 Sal 6/08/2024
Davit Mirzoyan vs Narek Dekermenjyan |
Tüm oranlar | |
11:50 Sal 6/08/2024
Conan Whitehead vs Bradley Brooks |
Tüm oranlar |