03/08
CD Coquimbo Unido
2
Union Espanola
2
d
|
10/08
Club de Deportes Cobreloa
2
Union La Calera
0
w
|
27/07
Union Espanola
2
CD Cobresal
1
w
|
04/08
CD Cobresal
3
Club de Deportes Cobreloa
2
l
|
21/07
CSD Colo-Colo
2
Union Espanola
1
l
|
30/07
Club de Deportes Cobreloa
3
Club Deportivo Palestino
1
w
|
07/07
Club Deportivo Magallanes
3
Union Espanola
0
l
|
20/07
Huachipato
1
Club de Deportes Cobreloa
1
d
|
01/06
Union Espanola
4
Deportes Iquique
3
w
|
07/07
Deportes Iquique
2
Club de Deportes Cobreloa
0
l
|
11/05
Huachipato
2
Union Espanola
2
d
|
25/05
Club Deportivo Universidad Catolica
4
Club de Deportes Cobreloa
1
l
|
05/05
Union Espanola
1
Club Deportivo Universidad Catolica
2
l
|
18/05
Club de Deportes Cobreloa
2
Deportes Iquique
2
d
|
27/04
O'Higgins FC
2
Union Espanola
2
d
|
12/05
Deportes Copiapo
4
Club de Deportes Cobreloa
0
l
|
21/04
Union Espanola
5
Deportes Copiapo
3
w
|
05/05
Club de Deportes Cobreloa
1
Everton de Vina del Mar
2
l
|
13/04
Union Espanola
4
Everton de Vina del Mar
2
w
|
27/04
Nublense
6
Club de Deportes Cobreloa
0
l
|
01/04
Union Espanola
5
Nublense
3
w
|
07/04
CD Coquimbo Unido
2
Club de Deportes Cobreloa
1
l
|
17/03
Club de Deportes Cobreloa
1
Union Espanola
0
l
|
31/03
Club de Deportes Cobreloa
1
Club Universidad de Chile
3
l
|
10/03
Union Espanola
3
Audax Italiano
0
w
|
17/03
Club de Deportes Cobreloa
1
Union Espanola
0
w
|
03/03
Union Espanola
1
CD Coquimbo Unido
0
w
|
02/03
Club de Deportes Cobreloa
2
CD Cobresal
1
w
|
26/02
CD Cobresal
2
Union Espanola
2
d
|
24/02
Club Deportivo Palestino
5
Club de Deportes Cobreloa
0
l
|
09/02
Rangers de Talca
5
Union Espanola
3
l
|
19/02
Club de Deportes Cobreloa
1
Huachipato
1
d
|
08/12
Union Espanola
1
CD Cobresal
0
w
|
15/10
Rangers de Talca
1
Club de Deportes Cobreloa
2
w
|
25/11
Union La Calera
4
Union Espanola
0
l
|
09/10
Club de Deportes Cobreloa
1
San Luis de Quillota
0
w
|
05/10
CSD Colo-Colo
1
Club de Deportes Cobreloa
0
l
|
|
30/09
Deportes Temuco
2
Club de Deportes Cobreloa
1
l
|
|
27/09
Club de Deportes Cobreloa
2
CSD Colo-Colo
2
d
|
|
24/09
Club de Deportes Cobreloa
1
Union San Felipe
0
w
|
|
Akcja tej epickiej rywalizacji Dywizja Primera rozpocznie się o 18:30 w sobota, 17 sierpnia 2024.
W tym meczu najnowszy kurs na zwycięstwo Union Espanola wynosi 1.7 u ZPartners, a na remis 3.7 u ZPartners, a najlepszy kurs na Club de Deportes Cobreloa wynosi 4.3 u ZPartners.
23:00 sob. 10/08/2024
Figo Ramirez Gonzalez vs Jose Silva Gonzalez |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Alan Garcia vs Maickol Lopez Villagrana |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Eric Priest vs Luka Lozo |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Vito Mielnicki Jr vs Laszlo Toth |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Arnold Khegai vs Belmar Preciado |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Joel Iriarte vs Miguel Ortiz |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Steven Navarro vs Israel Camacho |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Figo Ramirez vs Jose Silva Gonzalez |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Albert Gonzalez vs Damian Alcala |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
FC Bayern Munich [AI] vs Partizan Belgrade [AI] |
Wszystkie kursy |