13/07
Sarpsborg 08 FF 2
1
Ullern IF
1
d
|
11/07
Skeid Fotball 2
4
Frigg Oslo FK
3
w
|
28/06
Assiden IF
2
Ullern IF
1
l
|
06/07
Nordstrand IF
6
Skeid Fotball 2
1
l
|
24/06
Ullern IF
4
Mjondalen IF 2
1
w
|
29/06
Skeid Fotball 2
1
Baerum SK
5
l
|
15/06
Skeid Fotball 2
2
Ullern IF
3
w
|
23/06
Oppsal IF
6
Skeid Fotball 2
0
l
|
08/06
Baerum SK
2
Ullern IF
2
d
|
15/06
Skeid Fotball 2
2
Ullern IF
3
l
|
01/06
Ullern IF
2
Asker Fotball
1
w
|
09/06
Frigg Oslo FK
6
Skeid Fotball 2
0
l
|
25/05
Oppsal IF
4
Ullern IF
0
l
|
28/05
Asker Fotball
5
Skeid Fotball 2
2
l
|
16/05
Ullern IF
1
Nordstrand IF
2
l
|
21/05
Skeid Fotball 2
2
Sarpsborg 08 FF 2
3
l
|
11/05
Frigg Oslo FK
2
Ullern IF
0
l
|
29/04
KFUM-Kameratene Oslo 2
3
Skeid Fotball 2
0
l
|
06/05
Ullern IF
2
Sarpsborg 08 FF 2
0
w
|
20/04
Skeid Fotball 2
1
IL Flint
4
l
|
22/04
Ullern IF
2
KFUM-Kameratene Oslo 2
2
d
|
15/04
Assiden IF
2
Skeid Fotball 2
2
d
|
14/04
IL Flint
2
Ullern IF
3
w
|
07/04
Skeid Fotball 2
3
Mjondalen IF 2
0
w
|
11/11
Levanger FK
2
Ullern IF
0
l
|
29/10
Tromso IL 2
2
Skeid Fotball 2
2
d
|
28/10
Kvik Halden FK
4
Ullern IF
1
l
|
22/10
Skeid Fotball 2
4
Fjora IL
0
w
|
21/10
Ullensaker/Kisa IL
3
Ullern IF
1
l
|
14/10
Lorenskog IF
1
Skeid Fotball 2
0
l
|
07/10
Ullern IF
1
Strommen IF
1
d
|
08/10
Skeid Fotball 2
1
Nordstrand IF
1
d
|
30/09
Gjovik FK
3
Ullern IF
2
l
|
24/09
Skeid Fotball 2
1
Asker Fotball
2
l
|
24/09
Ullern IF
4
IK Junkeren
0
w
|
18/09
Follo FK
3
Skeid Fotball 2
0
l
|
18/09
SK Brann 2
2
Ullern IF
2
d
|
11/09
Skeid Fotball 2
2
Sarpsborg 08 FF 2
3
l
|
02/09
Ullern IF
1
IL Stjordals-Blink
1
d
|
04/09
Oppsal IF
3
Skeid Fotball 2
3
d
|
28/08
Stromsgodset IF 2
5
Ullern IF
1
l
|
26/08
Skeid Fotball 2
6
Skjervoy IK
5
w
|
12/08
Baerum SK
6
Ullern IF
1
l
|
21/08
FK Mjolner
3
Skeid Fotball 2
3
d
|
05/08
Ullern IF
1
Alta IF
3
l
|
14/08
KFUM-Kameratene Oslo 2
3
Skeid Fotball 2
2
l
|
29/07
Tromsdalen UIL
4
Ullern IF
0
l
|
05/08
Skeid Fotball 2
4
Skanland OIF
0
w
|
30/07
Skanland OIF
2
Skeid Fotball 2
0
l
|
|
Ten ważny mecz Dywizja 3 odbędzie się wtorek, 13 sierpnia 2024, a jego początek zaplanowano na 18:00.
Istnieje wiele możliwości transmisji na żywo tego meczu po zarejestrowaniu konta u następujących bukmacherów:
15:45 pon. 12/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Wszystkie kursy | |
16:15 pon. 12/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
23:00 pon. 12/08/2024
Jon Mirzoyan vs Samvel Parsadanyan |
Wszystkie kursy | |
23:20 pon. 12/08/2024
Ernest Apriyan vs Andranik Sahakyan |
Wszystkie kursy | |
23:40 pon. 12/08/2024
Ararat Petrosyan vs Samvel Parsadanyan |
Wszystkie kursy | |
00:20 wt. 13/08/2024
Ararat Petrosyan vs Jon Mirzoyan |
Wszystkie kursy | |
00:40 wt. 13/08/2024
Chicago Cubs vs Cleveland Guardians |
Wszystkie kursy | |
00:40 wt. 13/08/2024
St. Louis Cardinals vs Cincinnati Reds |
Wszystkie kursy | |
00:40 wt. 13/08/2024
Cleveland Guardians vs Chicago Cubs |
Wszystkie kursy | |
00:40 wt. 13/08/2024
Cincinnati Reds vs St. Louis Cardinals |
Wszystkie kursy |