28/07
St Albans Saints SC
1
Dandenong Thunder SC
0
w
|
27/07
Green Gully Cavaliers FC
1
Avondale Heights FC
6
l
|
21/07
St Albans Saints SC
1
Oakleigh Cannons FC
0
w
|
20/07
Port Melbourne Sharks FC
3
Green Gully Cavaliers FC
2
l
|
14/07
St Albans Saints SC
3
Altona Magic SC
2
w
|
06/07
Green Gully Cavaliers FC
2
Dandenong City SC
3
l
|
07/07
St Albans Saints SC
1
Heidelberg United FC
0
w
|
29/06
Dandenong Thunder SC
1
Green Gully Cavaliers FC
1
d
|
29/06
Manningham United Blues FC
4
St Albans Saints SC
0
l
|
22/06
Green Gully Cavaliers FC
4
Oakleigh Cannons FC
2
w
|
12/06
South Melbourne FC
1
St Albans Saints SC
0
l
|
08/06
Green Gully Cavaliers FC
2
Heidelberg United FC
0
w
|
09/06
St Albans Saints SC
1
Melbourne Knights FC
2
l
|
01/06
Manningham United Blues FC
1
Green Gully Cavaliers FC
1
d
|
01/06
Dandenong City SC
2
St Albans Saints SC
0
l
|
25/05
Green Gully Cavaliers FC
1
Hume City FC
2
l
|
25/05
Avondale Heights FC
2
St Albans Saints SC
1
l
|
21/05
St Albans Saints SC
1
Green Gully Cavaliers FC
0
l
|
21/05
St Albans Saints SC
1
Green Gully Cavaliers FC
0
w
|
17/05
Moreland City FC
2
Green Gully Cavaliers FC
1
l
|
18/05
St Albans Saints SC
3
Port Melbourne Sharks FC
5
l
|
10/05
Melbourne Knights FC
3
Green Gully Cavaliers FC
3
d
|
12/05
St Albans Saints SC
1
South Melbourne FC
4
l
|
04/05
Green Gully Cavaliers FC
4
St Albans Saints SC
0
w
|
04/05
Green Gully Cavaliers FC
4
St Albans Saints SC
0
l
|
01/05
Green Gully Cavaliers FC
4
Ballarat City FC
0
w
|
27/04
Dandenong Thunder SC
3
St Albans Saints SC
0
l
|
20/04
Green Gully Cavaliers FC
1
Port Melbourne Sharks FC
2
l
|
19/04
Oakleigh Cannons FC
3
St Albans Saints SC
2
l
|
12/04
South Melbourne FC
3
Green Gully Cavaliers FC
0
l
|
13/04
Altona Magic SC
1
St Albans Saints SC
0
l
|
05/04
Dandenong City SC
1
Green Gully Cavaliers FC
1
d
|
05/04
Heidelberg United FC
6
St Albans Saints SC
0
l
|
22/03
Green Gully Cavaliers FC
1
Dandenong Thunder SC
1
d
|
22/03
St Albans Saints SC
2
Manningham United Blues FC
1
w
|
15/03
Oakleigh Cannons FC
4
Green Gully Cavaliers FC
1
l
|
16/03
Hume City FC
2
St Albans Saints SC
1
l
|
08/03
Green Gully Cavaliers FC
2
Altona Magic SC
4
l
|
10/03
St Albans Saints SC
4
Moreland City FC
0
w
|
01/03
Heidelberg United FC
3
Green Gully Cavaliers FC
0
l
|
03/03
Melbourne Knights FC
3
St Albans Saints SC
0
l
|
23/02
Green Gully Cavaliers FC
4
Manningham United Blues FC
1
w
|
25/02
St Albans Saints SC
1
Dandenong City SC
3
l
|
17/02
Hume City FC
2
Green Gully Cavaliers FC
0
l
|
18/02
St Albans Saints SC
1
Avondale Heights FC
2
l
|
09/02
Green Gully Cavaliers FC
1
Moreland City FC
0
w
|
29/07
St Albans Saints SC
2
North Geelong Warriors FC
0
w
|
13/08
Green Gully Cavaliers FC
1
Heidelberg United FC
2
l
|
23/07
St Albans Saints SC
1
Avondale Heights FC
2
l
|
29/07
Dandenong Thunder SC
1
Green Gully Cavaliers FC
0
l
|
21/07
Green Gully Cavaliers FC
2
Melbourne Knights FC
0
w
|
|
Akcja tej epickiej rywalizacji National Premier Leagues Victoria rozpocznie się o 07:00 w niedziela, 11 sierpnia 2024.
Aby być na bieżąco z całą akcją, nie zapomnij, że możesz transmitować mecz na żywo od następujących bukmacherów po zarejestrowaniu się u nich:
1RED sprawia, że Green Gully Cavaliers FC jest faworytem do wygrania meczu po kursie 1.89 przy remisie po kursie 4.2 u 1RED i St Albans Saints SC po kursie 3.5 u WINWINBET. Obstawienie poprawnego wyniku 1-1 można obstawić po najlepszym kursie 8 z 1RED, mimo że jest to sprzeczne z faworytem na rynku zwycięzców meczów. Gdy rozpoczyna się akcja między St Albans Saints SC i Green Gully Cavaliers FC, możesz wesprzeć obie drużyny, aby znalazły się z tyłu siatki po 1.49 dzięki najlepszym kursom na zakłady piłkarskie 1RED.
11:30 sob. 10/08/2024
Essendon FC vs Gold Coast FC |
Wszystkie kursy | |
11:30 sob. 10/08/2024
Melbourne FC vs Port Adelaide FC Power |
Wszystkie kursy | |
11:32 sob. 10/08/2024
Galatasaray Nef [AI] vs Real Madrid [AI] |
Wszystkie kursy | |
11:35 sob. 10/08/2024
St. George Illawarra Dragons vs Canterbury-Bankstown Bulldogs |
Wszystkie kursy | |
12:02 sob. 10/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Wszystkie kursy | |
15:40 sob. 10/08/2024
Samvel Parsadanyan vs Sergey Avanesyan |
Wszystkie kursy | |
17:00 sob. 10/08/2024
Ruben Gaibakyan vs Sergey Avanesyan |
Wszystkie kursy | |
19:05 sob. 10/08/2024
Texas Rangers vs New York Yankees |
Wszystkie kursy | |
21:07 sob. 10/08/2024
Oakland Athletics vs Toronto Blue Jays |
Wszystkie kursy | |
22:05 sob. 10/08/2024
New York Yankees vs Texas Rangers |
Wszystkie kursy |