19/07
Instituto Atletico Central Cordoba
3
Club Atletico Independiente
1
l
|
20/07
San Lorenzo de Almagro
1
Huracán
1
d
|
09/07
Club Atletico Independiente
1
Club Olimpia
0
w
|
03/07
CA Progreso
2
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
13/06
Club Atletico Independiente
2
Banfield
1
w
|
15/06
Union de Santa Fe
2
San Lorenzo de Almagro
1
l
|
27/05
Club Atletico Independiente
1
CA Velez Sarsfield
1
d
|
08/06
San Lorenzo de Almagro
2
Chacarita Juniors
0
w
|
11/05
Club Atletico Independiente
1
Talleres
3
l
|
25/05
Godoy Cruz Antonio Tomba
1
San Lorenzo de Almagro
1
d
|
16/04
Club Atletico Independiente
2
Talleres
2
d
|
21/05
San Lorenzo de Almagro
1
Club Atletico Lanus
1
d
|
31/03
Club Atletico Independiente
1
Atletico Tucuman
1
d
|
12/05
Deportivo Riestra
1
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
22/03
Club Atletico Independiente
3
Deportivo Laferrere
0
w
|
10/05
San Lorenzo de Almagro
2
CSD Independiente del Valle
0
w
|
15/03
Deportivo Riestra
1
Club Atletico Independiente
0
l
|
11/04
CSD Independiente del Valle
2
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
09/03
Club Atletico Independiente
1
Club Atletico River Plate
1
d
|
04/04
San Lorenzo de Almagro
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
1
d
|
05/03
Barracas Central
2
Club Atletico Independiente
2
d
|
30/03
Boca Juniors
2
San Lorenzo de Almagro
1
l
|
02/03
Club Atletico Independiente
2
Argentinos Juniors
1
w
|
21/03
San Lorenzo de Almagro
1
Godoy Cruz Antonio Tomba
0
w
|
14/02
Club Atletico Independiente
1
Rosario Central
0
w
|
16/03
San Lorenzo de Almagro
1
Club Atletico Sarmiento
0
w
|
26/11
Talleres
3
Club Atletico Independiente
2
l
|
04/03
Newell's Old Boys
2
San Lorenzo de Almagro
2
d
|
05/11
Atletico Tucuman
1
Club Atletico Independiente
2
w
|
29/02
San Lorenzo de Almagro
1
CA Independiente Chivilcoy
0
w
|
17/02
San Lorenzo de Almagro
2
Club Atletico Tigre
0
w
|
|
13/02
San Lorenzo de Almagro
1
Estudiantes de La Plata
1
d
|
|
10/02
Racing Club de Montevideo
4
San Lorenzo de Almagro
1
l
|
|
31/01
Club Atletico Belgrano
1
San Lorenzo de Almagro
1
d
|
|
Ten ważny mecz Dywizja Primera odbędzie się niedziela, 4 sierpnia 2024, a jego początek zaplanowano na 00:15.
Zmierzając do tego meczu, najnowsze kursy mają Club Atletico Independiente na wygraną po 2.25 z ZPartners, podczas gdy remis można obstawić po 3.05 dzięki ZPartners i San Lorenzo de Almagro są 3.2 z ZPartners.
20:30 sob. 27/07/2024
Raven Chapman vs Yohana Sarabia |
Wszystkie kursy | |
20:50 sob. 27/07/2024
Royston Barney-Smith vs Brian Barajas |
Wszystkie kursy | |
21:15 sob. 27/07/2024
Moses Itauma vs Mariusz Wach |
Wszystkie kursy | |
21:20 sob. 27/07/2024
Narek Dekermenjyan vs Samvel Parsadanyan |
Wszystkie kursy | |
21:45 sob. 27/07/2024
Ryan Garner vs Archie Sharp |
Wszystkie kursy | |
22:00 sob. 27/07/2024
Dennis McCann vs Ionut Baluta |
Wszystkie kursy | |
22:05 sob. 27/07/2024
San Diego Padres vs Baltimore Orioles |
Wszystkie kursy | |
22:10 sob. 27/07/2024
Cincinnati Reds vs Tampa Bay Rays |
Wszystkie kursy | |
22:15 sob. 27/07/2024
Joe Joyce vs Derek Chisora |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 27/07/2024
Hector Edgardo Sarmiento vs Ernesto Mercado |
Wszystkie kursy |