01/08
Puskas Akademia FC
3
SC Dnipro-1
0
w
|
20/07
Zalaegerszegi TE FC
1
HNK Sibenik
2
l
|
28/07
Ujpest FC
1
Puskas Akademia FC
2
w
|
13/07
NK Nafta 1903 Lendava
3
Zalaegerszegi TE FC
3
d
|
12/07
FC Slovan Liberec
1
Puskas Akademia FC
1
d
|
29/06
Zalaegerszegi TE FC
1
Budapest Honved FC
2
l
|
09/07
SKN St. Polten
1
Puskas Akademia FC
1
d
|
19/05
Kecskemeti TE
2
Zalaegerszegi TE FC
1
l
|
18/05
Puskas Akademia FC
4
Debreceni VSC
1
w
|
11/05
Zalaegerszegi TE FC
1
Paksi FC
1
d
|
11/05
MTK Budapest FC
1
Puskas Akademia FC
3
w
|
04/05
Mezokovesd Zsory FC
1
Zalaegerszegi TE FC
2
w
|
04/05
Puskas Akademia FC
4
Kisvarda FC
2
w
|
26/04
Zalaegerszegi TE FC
1
Puskas Akademia FC
0
w
|
26/04
Zalaegerszegi TE FC
1
Puskas Akademia FC
0
l
|
21/04
Videoton FC
1
Zalaegerszegi TE FC
1
d
|
20/04
Puskas Akademia FC
5
Paksi FC
0
w
|
14/04
Zalaegerszegi TE FC
2
Ferencvarosi TC
3
l
|
07/04
Kecskemeti TE
1
Puskas Akademia FC
2
w
|
05/04
Ujpest FC
1
Zalaegerszegi TE FC
5
w
|
17/03
Ferencvarosi TC
1
Puskas Akademia FC
1
d
|
30/03
Zalaegerszegi TE FC
5
Diosgyori VTK
1
w
|
02/03
Diosgyori VTK
1
Puskas Akademia FC
1
d
|
17/03
Debreceni VSC
5
Zalaegerszegi TE FC
1
l
|
24/02
Debreceni VSC
1
Puskas Akademia FC
0
l
|
10/03
Zalaegerszegi TE FC
2
MTK Budapest FC
2
d
|
18/02
Puskas Akademia FC
6
MTK Budapest FC
1
w
|
02/03
Kisvarda FC
1
Zalaegerszegi TE FC
0
l
|
04/02
Paksi FC
2
Puskas Akademia FC
1
l
|
27/02
Diosgyori VTK
4
Zalaegerszegi TE FC
2
l
|
25/01
AC Sparta Prague
2
Puskas Akademia FC
0
l
|
24/02
Zalaegerszegi TE FC
3
Kecskemeti TE
1
w
|
18/01
AGF Aarhus
3
Puskas Akademia FC
3
d
|
16/02
Paksi FC
3
Zalaegerszegi TE FC
4
w
|
08/12
Puskas Akademia FC
3
Kecskemeti TE
0
w
|
11/02
Zalaegerszegi TE FC
1
Mezokovesd Zsory FC
1
d
|
03/02
Zalaegerszegi TE FC
3
Videoton FC
1
w
|
|
17/12
Ferencvarosi TC
3
Zalaegerszegi TE FC
0
l
|
|
09/12
Zalaegerszegi TE FC
1
Ujpest FC
1
d
|
|
25/11
Zalaegerszegi TE FC
1
Debreceni VSC
2
l
|
|
17/11
Zalaegerszegi TE FC
1
NK Rudes
1
d
|
|
10/11
MTK Budapest FC
2
Zalaegerszegi TE FC
0
l
|
|
Akcja tej epickiej rywalizacji NB 1 rozpocznie się o 18:50 w niedziela, 4 sierpnia 2024.
Dzięki usługom transmisji na żywo zawsze możesz mieć pewność, że nigdy nie przegapisz żadnej akcji z tej gry dostępnej u następujących bukmacherów po zarejestrowaniu u nich konta:
Puskas Akademia FC jest faworytem do wygrania meczu z 22Bet po kursie 1.48, podczas gdy remis jest wyceniany po 4.3 przez 22Bet i Zalaegerszegi TE FC po 5.87 z 22Bet. Nasz najlepszy prawidłowy wynik dla zwycięzcy 1RED to 2-0 po kursie 7, który jest zgodny z trendem faworyta meczu bukmacherów. Obie drużyny strzelą gola często stwarzają prawdziwą okazję, a tym bardziej w tym meczu, aby każda ze stron zaatakowała, ale wynik nie był zgodny z prawidłowym wynikiem, możesz uzyskać najlepszą cenę 1.77 z 1RED. W przypadku wielu akcji w pierwszej połowie, co najmniej jedną bramkę w pierwszej połowie można obstawić po 1.31 dzięki 1RED.
19:18 pt. 2/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Wszystkie kursy | |
19:48 pt. 2/08/2024
Rytas Vilnius [AI] vs ALBA Berlin [AI] |
Wszystkie kursy | |
00:40 sob. 3/08/2024
Ararat Petrosyan vs Jon Mirzoyan |
Wszystkie kursy | |
00:40 sob. 3/08/2024
Pittsburgh Pirates vs Arizona Diamondbacks |
Wszystkie kursy | |
00:40 sob. 3/08/2024
Arizona Diamondbacks vs Pittsburgh Pirates |
Wszystkie kursy | |
00:45 sob. 3/08/2024
Milwaukee Brewers vs Washington Nationals |
Wszystkie kursy | |
01:05 sob. 3/08/2024
New York Yankees vs Toronto Blue Jays |
Wszystkie kursy | |
01:05 sob. 3/08/2024
Toronto Blue Jays vs New York Yankees |
Wszystkie kursy | |
01:10 sob. 3/08/2024
Cleveland Guardians vs Baltimore Orioles |
Wszystkie kursy | |
01:10 sob. 3/08/2024
Baltimore Orioles vs Cleveland Guardians |
Wszystkie kursy |