22/07
Club Leon
1
Club Necaxa
1
d
|
20/07
Puebla FC
1
Club Atlas
2
l
|
17/07
Puebla FC
2
Club Leon
2
d
|
17/07
Puebla FC
2
Club Leon
2
d
|
07/07
Pumas UNAM
4
Club Leon
1
l
|
14/07
Club Necaxa
4
Puebla FC
1
l
|
27/06
Club Leon
3
Irapuato FC
0
w
|
06/07
Puebla FC
1
Santos Laguna
0
w
|
28/04
FC Juarez
1
Club Leon
1
d
|
27/04
Puebla FC
1
Club America
2
l
|
21/04
Club Leon
2
CF Monterrey
0
w
|
20/04
Club Tijuana
3
Puebla FC
1
l
|
15/04
Pumas UNAM
1
Club Leon
0
l
|
07/04
CD Guadalajara
3
Puebla FC
2
l
|
01/04
Club Necaxa
1
Club Leon
2
w
|
30/03
Puebla FC
2
Tigres UANL
3
l
|
17/03
Club Leon
2
Puebla FC
1
w
|
24/03
FC Juarez
4
Puebla FC
3
l
|
10/03
CD Guadalajara
1
Club Leon
2
w
|
17/03
Club Leon
2
Puebla FC
1
l
|
04/03
Club Tijuana
1
Club Leon
1
d
|
09/03
Puebla FC
2
Club Atlas
2
d
|
25/02
Club Leon
1
Atletico San Luis
0
w
|
02/03
Atletico San Luis
4
Puebla FC
0
l
|
22/02
Club Leon
2
Cruz Azul
3
l
|
21/02
Puebla FC
1
CF Pachuca
4
l
|
08/02
CF Pachuca
3
Club Leon
2
l
|
11/02
Pumas UNAM
3
Puebla FC
0
l
|
04/02
Deportivo Toluca FC
4
Club Leon
1
l
|
03/02
Puebla FC
3
Monarcas Morelia
2
w
|
31/01
Monarcas Morelia
2
Club Leon
2
d
|
31/01
Santos Laguna
3
Puebla FC
0
l
|
28/01
Club Leon
3
Santos Laguna
2
w
|
27/01
Puebla FC
1
Deportivo Toluca FC
1
d
|
18/01
Club Leon
1
Tigres UANL
2
l
|
20/01
Puebla FC
1
Club Necaxa
2
l
|
03/12
Club America
2
Club Leon
0
l
|
14/01
CF Monterrey
2
Puebla FC
0
l
|
30/11
Club Leon
2
Club America
2
d
|
04/12
Tigres UANL
3
Puebla FC
0
l
|
27/11
Club Leon
3
Santos Laguna
2
w
|
01/12
Puebla FC
2
Tigres UANL
2
d
|
24/11
Atletico San Luis
3
Club Leon
2
l
|
13/11
Cruz Azul
1
Puebla FC
2
w
|
13/11
Club Leon
2
FC Juarez
1
w
|
04/11
Puebla FC
5
Club Leon
4
w
|
04/11
Puebla FC
5
Club Leon
4
l
|
29/10
CF Pachuca
1
Puebla FC
1
d
|
09/10
Club Necaxa
1
Puebla FC
2
w
|
|
Mecz zostanie rozegrany w 29 lipca 2024 z 03:06 czasem rozpoczęcia w Liga MX Femenil.
ZPartners sprawia, że Club Leon jest faworytem do wygrania meczu po kursie 1.49 przy remisie po kursie 4.2 u ZPartners i Puebla FC po kursie 5.5 u ZPartners.
20:30 sob. 27/07/2024
Albert Khamkhoev vs Elvin Ganbarov |
Wszystkie kursy | |
20:30 sob. 27/07/2024
Raven Chapman vs Yohana Sarabia |
Wszystkie kursy | |
21:15 sob. 27/07/2024
Apti Davtaev vs Dilan Prasovic |
Wszystkie kursy | |
21:20 sob. 27/07/2024
Narek Dekermenjyan vs Samvel Parsadanyan |
Wszystkie kursy | |
21:30 sob. 27/07/2024
Royston Barney-Smith vs Brian Barajas |
Wszystkie kursy | |
22:00 sob. 27/07/2024
Samantha Worthington vs Edina Kiss |
Wszystkie kursy | |
22:00 sob. 27/07/2024
Moses Itauma vs Mariusz Wach |
Wszystkie kursy | |
22:05 sob. 27/07/2024
San Diego Padres vs Baltimore Orioles |
Wszystkie kursy | |
22:10 sob. 27/07/2024
Cincinnati Reds vs Tampa Bay Rays |
Wszystkie kursy | |
22:30 sob. 27/07/2024
Dennis McCann vs Ionut Baluta |
Wszystkie kursy |