06/07
PFC Lokomotiv Plovdiv
4
OFC Pirin Blagoevgrad
0
l
|
21/07
OFC Belasitsa Petrich
3
FC Strumska Slava Radomir
0
l
|
02/07
OFC Pirin Blagoevgrad
1
PFC Montana
2
l
|
28/06
FC Strumska Slava Radomir
1
PFC Lokomotiv Plovdiv
3
l
|
27/06
CSM Politehnica Iasi
2
OFC Pirin Blagoevgrad
0
l
|
20/05
FC Strumska Slava Radomir
2
FC Dobrudzha Dobrich
0
w
|
25/05
PFC Lokomotiv Sofia
1
OFC Pirin Blagoevgrad
0
l
|
02/05
FC Strumska Slava Radomir
2
FC Dunav Ruse
0
w
|
17/05
OFC Pirin Blagoevgrad
2
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
2
d
|
27/04
FC Maritsa Plovdiv
4
FC Strumska Slava Radomir
1
l
|
12/05
PFC Beroe Stara Zagora
2
OFC Pirin Blagoevgrad
0
l
|
20/04
FC Strumska Slava Radomir
1
Spartak Varna
2
l
|
26/04
OFC Pirin Blagoevgrad
1
POFC Botev Vratsa
2
l
|
13/04
OFC Belasitsa Petrich
2
FC Strumska Slava Radomir
0
l
|
12/04
PFC CSKA Sofia
1
OFC Pirin Blagoevgrad
2
w
|
06/04
FC Strumska Slava Radomir
2
OFC Bdin Vidin
0
w
|
29/03
OFC Pirin Blagoevgrad
2
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
1
w
|
31/03
PSFC Chernomorets Burgas
1
FC Strumska Slava Radomir
1
d
|
11/03
OFC Pirin Blagoevgrad
1
PFC Hebar Pazardzhik
1
d
|
16/03
FC Strumska Slava Radomir
1
FC Yantra Gabrovo
0
w
|
28/02
PFC Hebar Pazardzhik
2
OFC Pirin Blagoevgrad
1
l
|
09/03
FC Sportist Svoge
1
FC Strumska Slava Radomir
0
l
|
23/02
POFC Botev Vratsa
1
OFC Pirin Blagoevgrad
2
w
|
24/02
OFC Spartak Pleven
1
FC Strumska Slava Radomir
0
l
|
17/02
OFC Pirin Blagoevgrad
1
PFC Levski Sofia
2
l
|
17/02
FC Strumska Slava Radomir
1
PFC Ludogorets Razgrad Reserves
0
w
|
03/02
OFC Pirin Blagoevgrad
3
PFC Lokomotiv Sofia
1
w
|
31/01
OFC Vihren Sandanski
1
FC Strumska Slava Radomir
1
d
|
19/01
OFC Pirin Blagoevgrad
1
FC Strumska Slava Radomir
3
l
|
24/01
OFC Belasitsa Petrich
2
FC Strumska Slava Radomir
2
d
|
11/12
PFC Lokomotiv Plovdiv
3
OFC Pirin Blagoevgrad
0
l
|
19/01
OFC Pirin Blagoevgrad
1
FC Strumska Slava Radomir
3
w
|
03/12
OFC Pirin Blagoevgrad
1
PFC Lokomotiv Sofia
1
d
|
02/12
FC Strumska Slava Radomir
2
FC Chernomorets Balchik
2
d
|
25/11
PFC Botev Plovdiv
3
OFC Pirin Blagoevgrad
1
l
|
|
18/11
OFC Pirin Blagoevgrad
2
POFC Botev Vratsa
1
w
|
|
11/11
OFC Pirin Blagoevgrad
2
PFC CSKA Sofia
1
w
|
|
Akcja rozpoczyna się od 19:00 w 27 lipca 2024 w ważnym remisie w Druga Liga.
Istnieje wiele możliwości transmisji na żywo tego meczu po zarejestrowaniu konta u następujących bukmacherów:
Zmierzając do tego meczu, najnowsze kursy mają OFC Pirin Blagoevgrad na wygraną po 3.94 z 22Bet, podczas gdy remis można obstawić po 2.83 dzięki 22Bet i FC Strumska Slava Radomir są 9.25 z VLPartners. Obstawianie faworyta do zwycięstwa w meczu z końcową linią wyników 1-0 można odebrać po najlepszym kursie 3 dzięki uprzejmości WINWINBET. Szukając wartości, można postawić na co najmniej jedną stronę, która nie zdobędzie bramki i dopasuje się do rynku prawidłowego wyniku, po kursie 1.12 z VLPartners.
20:25 sob. 27/07/2024
Royston Barney-Smith vs Brian Barajas |
Wszystkie kursy | |
20:30 sob. 27/07/2024
Albert Khamkhoev vs Elvin Ganbarov |
Wszystkie kursy | |
20:30 sob. 27/07/2024
Raven Chapman vs Yohana Sarabia |
Wszystkie kursy | |
21:00 sob. 27/07/2024
Moses Itauma vs Mariusz Wach |
Wszystkie kursy | |
21:00 sob. 27/07/2024
Ryan Garner vs Archie Sharp |
Wszystkie kursy | |
21:15 sob. 27/07/2024
Apti Davtaev vs Dilan Prasovic |
Wszystkie kursy | |
21:20 sob. 27/07/2024
Narek Dekermenjyan vs Samvel Parsadanyan |
Wszystkie kursy | |
22:00 sob. 27/07/2024
Samantha Worthington vs Edina Kiss |
Wszystkie kursy | |
22:00 sob. 27/07/2024
Dennis McCann vs Ionut Baluta |
Wszystkie kursy | |
22:05 sob. 27/07/2024
San Diego Padres vs Baltimore Orioles |
Wszystkie kursy |