17/07
FC Honka
1
Vantaan Jalkapalloseura
4
w
|
13/07
HJS Akatemia
2
Tampere United
0
w
|
12/07
Pallo-Iirot Rauma
2
Vantaan Jalkapalloseura
1
l
|
29/06
HJS Akatemia
2
Pallo-Iirot Rauma
1
w
|
08/07
Vantaan Jalkapalloseura
6
Tampereen Pallo-Veikot
2
w
|
20/06
HJS Akatemia
1
SexyPoxyt
4
l
|
03/07
SexyPoxyt
1
Vantaan Jalkapalloseura
2
w
|
16/06
Tampereen Pallo-Veikot
1
HJS Akatemia
1
d
|
28/06
Vantaan Jalkapalloseura
3
FC Ilves 2
1
w
|
08/06
HJS Akatemia
2
FC Inter Turku 2
1
w
|
19/06
Vantaan Jalkapalloseura
3
FC Inter Turku 2
2
w
|
02/06
HJS Akatemia
5
FC Ilves 2
1
w
|
15/06
Vantaan Jalkapalloseura
5
Atlantis FC
3
w
|
29/05
FC Honka
3
HJS Akatemia
1
l
|
08/06
Vantaan Jalkapalloseura
1
Tampere United
1
d
|
18/05
HJS Akatemia
1
Vantaan Jalkapalloseura
1
d
|
18/05
HJS Akatemia
1
Vantaan Jalkapalloseura
1
d
|
14/05
Tampere United
1
HJS Akatemia
0
l
|
12/05
Vantaan Jalkapalloseura
2
Pallo-Iirot Rauma
1
w
|
04/05
HJS Akatemia
5
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
1
w
|
08/05
Vantaan Jalkapalloseura
3
IF Gnistan
0
w
|
24/04
Pallo-Iirot Rauma
3
HJS Akatemia
3
d
|
05/05
Tampereen Pallo-Veikot
2
Vantaan Jalkapalloseura
2
d
|
20/04
HJS Akatemia
2
Tampereen Pallo-Veikot
1
w
|
28/04
Vantaan Jalkapalloseura
6
SexyPoxyt
0
w
|
13/04
SexyPoxyt
1
HJS Akatemia
2
w
|
25/04
FC Ilves 2
1
Vantaan Jalkapalloseura
1
d
|
05/04
FC Inter Turku 2
2
HJS Akatemia
2
d
|
20/04
Vantaan Jalkapalloseura
3
FC Honka
1
w
|
07/10
HJS Akatemia
4
SexyPoxyt
0
w
|
13/04
FC Inter Turku 2
4
Vantaan Jalkapalloseura
3
l
|
01/10
Grankulla IFK
2
HJS Akatemia
0
l
|
07/04
Tampere United
1
Vantaan Jalkapalloseura
0
l
|
28/09
FC Ilves 2
3
HJS Akatemia
1
l
|
26/09
Vantaan Jalkapalloseura
2
IF Gnistan
0
w
|
23/09
PIF Parainen
2
HJS Akatemia
3
w
|
25/08
Vantaan Jalkapalloseura
2
Laajasalon Palloseura
1
w
|
16/09
HJS Akatemia
1
Tampere United
1
d
|
18/08
FC Kontu
1
Vantaan Jalkapalloseura
0
l
|
08/09
Pallo-Iirot Rauma
2
HJS Akatemia
1
l
|
15/08
Helsingin Palloseura
1
Vantaan Jalkapalloseura
2
w
|
02/09
HJS Akatemia
1
Atlantis FC
0
w
|
11/08
Vantaan Jalkapalloseura
2
Malmin Ponnistajat
0
w
|
19/08
HJS Akatemia
2
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
3
l
|
12/08
Espoon Palloseura
4
HJS Akatemia
0
l
|
|
30/07
HJS Akatemia
2
FC Honka Akatemia
3
l
|
|
21/07
FC Jazz
3
HJS Akatemia
1
l
|
|
15/07
SexyPoxyt
2
HJS Akatemia
1
l
|
|
08/07
HJS Akatemia
3
Grankulla IFK
1
w
|
|
Początek meczu o 16:00 w 20 lipca 2024 w kluczowym meczu w Kakkonena.
1RED sprawia, że Vantaan Jalkapalloseura jest faworytem do wygrania meczu po kursie 1.97 przy remisie po kursie 3.98 u 1RED i HJS Akatemia po kursie 2.93 u 1RED. Obstawienie poprawnego wyniku 1-1 można obstawić po najlepszym kursie 8.1 z 1RED, mimo że jest to sprzeczne z faworytem na rynku zwycięzców meczów. Gdy rozpoczyna się akcja między Vantaan Jalkapalloseura i HJS Akatemia, możesz wesprzeć obie drużyny, aby znalazły się z tyłu siatki po 1.36 dzięki najlepszym kursom na zakłady piłkarskie 1RED.
15:00 sob. 20/07/2024
Junto Nakatani vs Vincent Astrolabio |
Wszystkie kursy | |
15:00 sob. 20/07/2024
Hull FC vs Wigan Warriors |
Wszystkie kursy | |
16:00 sob. 20/07/2024
Leeds Rhinos vs Hull Kingston Rovers |
Wszystkie kursy | |
18:00 sob. 20/07/2024
Shabaz Masoud vs Marvin Solano |
Wszystkie kursy | |
19:05 sob. 20/07/2024
Tampa Bay Rays vs New York Yankees |
Wszystkie kursy | |
19:10 sob. 20/07/2024
Zach Parker vs Jack Arnfield |
Wszystkie kursy | |
19:50 sob. 20/07/2024
Owen Cooper vs Ekow Essuman |
Wszystkie kursy | |
20:00 sob. 20/07/2024
Chingiz Natyrov vs Sergio Daniel Rosalez |
Wszystkie kursy | |
20:30 sob. 20/07/2024
Solomon Dacres vs Michael Webster |
Wszystkie kursy | |
21:00 sob. 20/07/2024
Vladimir Mineev vs Magomed Ismailov |
Wszystkie kursy |