21/07
Deportivo Maipu
1
Guillermo Brown de Puerto Madryn
0
l
|
08/07
Ferro Carril Oeste
3
San Martin de Tucuman
1
w
|
07/07
CA Guemes de Santiago del Estero
1
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
d
|
30/06
Chacarita Juniors
1
Ferro Carril Oeste
1
d
|
23/06
Racing de Cordoba
1
Guillermo Brown de Puerto Madryn
2
w
|
23/06
Ferro Carril Oeste
2
Club Atletico Estudiantes
2
d
|
02/06
Guillermo Brown de Puerto Madryn
2
Club Social y Deportivo Tristan Suarez
1
w
|
02/06
Quilmes Atletico Club
1
Ferro Carril Oeste
4
w
|
26/05
CA All Boys
1
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
d
|
26/05
Ferro Carril Oeste
1
Club Atletico San Miguel
0
w
|
04/05
San Martin de San Juan
1
Guillermo Brown de Puerto Madryn
0
l
|
21/05
Club Atletico Nueva Chicago
3
Ferro Carril Oeste
1
l
|
28/04
Guillermo Brown de Puerto Madryn
2
Arsenal de Sarandi
0
w
|
12/05
Deportivo Maipu
2
Ferro Carril Oeste
1
l
|
07/04
Club Atletico Estudiantes
2
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
l
|
05/05
Ferro Carril Oeste
2
Gimnasia y Esgrima de Jujuy
0
w
|
29/03
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
Talleres de Remedios de Escalada
1
d
|
28/04
CA Guemes de Santiago del Estero
1
Ferro Carril Oeste
3
w
|
23/03
Quilmes Atletico Club
1
Guillermo Brown de Puerto Madryn
0
l
|
24/04
Ferro Carril Oeste
3
Club Atletico Alvarado
0
w
|
17/03
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
Club Atletico San Miguel
1
d
|
14/04
Racing de Cordoba
1
Ferro Carril Oeste
1
d
|
09/03
Ferro Carril Oeste
1
Guillermo Brown de Puerto Madryn
2
w
|
07/04
Ferro Carril Oeste
1
CA Patronato
1
d
|
03/03
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
Deportivo Maipu
1
d
|
30/03
Club Social y Deportivo Tristan Suarez
1
Ferro Carril Oeste
1
d
|
25/02
Gimnasia y Esgrima de Jujuy
1
Guillermo Brown de Puerto Madryn
0
l
|
25/03
Ferro Carril Oeste
2
CA All Boys
2
d
|
18/02
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
CA Guemes de Santiago del Estero
0
w
|
19/03
Club Agropecuario Argentino
1
Ferro Carril Oeste
2
w
|
12/02
Club Atletico Alvarado
2
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
l
|
09/03
Ferro Carril Oeste
1
Guillermo Brown de Puerto Madryn
2
l
|
04/02
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
Racing de Cordoba
1
d
|
03/03
San Martin de San Juan
3
Ferro Carril Oeste
2
l
|
16/10
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
5
Guillermo Brown de Puerto Madryn
0
l
|
25/02
Ferro Carril Oeste
1
Arsenal de Sarandi
1
d
|
06/10
Guillermo Brown de Puerto Madryn
2
Club Atletico Alvarado
0
w
|
18/02
San Martin de Tucuman
1
Ferro Carril Oeste
2
w
|
29/09
Club Social y Deportivo Flandria
2
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
l
|
03/02
Club Atletico Estudiantes
1
Ferro Carril Oeste
0
l
|
24/09
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
San Martin de San Juan
0
w
|
05/11
Ferro Carril Oeste
1
Club Almirante Brown
1
d
|
16/09
Club Atletico Defensores Unidos
2
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
l
|
|
03/09
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
Club Agropecuario Argentino
0
w
|
|
Początek meczu o 20:00 w 28 lipca 2024 w kluczowym meczu w Primera B Nacional.
Dzięki usługom transmisji na żywo zawsze możesz mieć pewność, że nigdy nie przegapisz żadnej akcji z tej gry dostępnej u następujących bukmacherów po zarejestrowaniu u nich konta:
Ferro Carril Oeste jest faworytem do wygrania meczu z 22Bet po kursie 2.13, podczas gdy remis jest wyceniany po 2.98 przez 22Bet i Guillermo Brown de Puerto Madryn po 3.65 z 22Bet. Obstawienie faworyta na zwycięzcę meczu z wynikiem 0-1 można obstawić po kursie 5 u 22Bet. Szukając wartości, można postawić na co najmniej jedną stronę, która nie zdobędzie bramki i dopasuje się do rynku prawidłowego wyniku, po kursie 1.62 z 22Bet. Obstawienie gola w pierwszej połowie może być interesującą akcją, aby tak było w tym meczu, możesz otrzymać 1.6 z 1RED.
19:00 sob. 27/07/2024
Catalans Dragons vs Hull FC |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Lukasz Brzeski vs Mick Parkin |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Marcin Prachnio vs Modestas Bukauskas |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Kiefer Crosbie vs Sam Patterson |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Preston Parsons vs Oban Elliott |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Daniel Pineda vs Nathaniel Wood |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Alice Ardelean vs Shauna Bannon |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Jake Hadley vs Caolan Loughran |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Gregory Rodrigues vs Christian Leroy Duncan |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Sean Noakes vs Inder Bassi |
Wszystkie kursy |