10/08
Inglewood United FC
1
Olympic Kingsway SC
5
w
|
10/08
Floreat Athena FC
2
Armadale SC
1
w
|
06/08
Olympic Kingsway SC
4
Edgeworth FC
1
w
|
27/07
Balcatta FC
1
Floreat Athena FC
1
d
|
20/07
Olympic Kingsway SC
2
Western Knights SC
1
w
|
20/07
Stirling Lions SC
2
Floreat Athena FC
1
l
|
13/07
Perth Glory U21
1
Olympic Kingsway SC
6
w
|
13/07
Floreat Athena FC
2
Inglewood United FC
0
w
|
06/07
Olympic Kingsway SC
2
ECU Joondalup SC
2
d
|
05/07
Perth SC
1
Floreat Athena FC
3
w
|
29/06
Fremantle City FC
4
Olympic Kingsway SC
2
l
|
29/06
Floreat Athena FC
4
Western Knights SC
2
w
|
22/06
Olympic Kingsway SC
3
Bayswater City SC
1
w
|
15/06
Floreat Athena FC
3
ECU Joondalup SC
4
l
|
15/06
Olympic Kingsway SC
3
Stirling Lions SC
0
w
|
08/06
Floreat Athena FC
1
Fremantle City FC
2
l
|
12/06
Olympic Kingsway SC
2
Perth SC
1
w
|
01/06
Bayswater City SC
1
Floreat Athena FC
1
d
|
08/06
Armadale SC
1
Olympic Kingsway SC
2
w
|
18/05
Armadale SC
3
Floreat Athena FC
0
l
|
01/06
Olympic Kingsway SC
2
Balcatta FC
0
w
|
04/05
Floreat Athena FC
2
Balcatta FC
1
w
|
28/05
Olympic Kingsway SC
3
Western Knights SC
2
w
|
27/04
Western Knights SC
4
Floreat Athena FC
2
l
|
17/05
Olympic Kingsway SC
3
Inglewood United FC
1
w
|
20/04
Floreat Athena FC
2
Stirling Lions SC
0
w
|
11/05
Mandurah City SC
1
Olympic Kingsway SC
5
w
|
06/04
Floreat Athena FC
4
Perth SC
1
w
|
04/05
Olympic Kingsway SC
5
Perth SC
0
w
|
30/03
Western Knights SC
4
Floreat Athena FC
2
l
|
20/04
Western Knights SC
3
Olympic Kingsway SC
3
d
|
23/03
Perth Glory U21
1
Floreat Athena FC
1
d
|
13/04
Olympic Kingsway SC
6
Perth Glory U21
3
w
|
16/02
Fremantle City FC
2
Floreat Athena FC
1
l
|
06/04
ECU Joondalup SC
1
Olympic Kingsway SC
1
d
|
25/01
Perth SC
4
Floreat Athena FC
3
l
|
30/03
Olympic Kingsway SC
2
Fremantle City FC
0
w
|
26/08
Floreat Athena FC
2
Perth Glory U21
2
d
|
23/03
Bayswater City SC
5
Olympic Kingsway SC
1
l
|
19/08
Floreat Athena FC
3
Bayswater City SC
0
w
|
02/03
Bayswater City SC
2
Olympic Kingsway SC
1
l
|
12/08
Armadale SC
3
Floreat Athena FC
1
l
|
21/02
Olympic Kingsway SC
5
Balcatta FC
1
w
|
09/08
Floreat Athena FC
1
Western Sydney Wanderers
6
l
|
10/02
Olympic Kingsway SC
1
Western Knights SC
0
w
|
|
03/02
Armadale SC
2
Olympic Kingsway SC
2
d
|
|
25/01
Olympic Kingsway SC
3
Inglewood United FC
2
w
|
|
Akcja tej epickiej rywalizacji NPL Australia Zachodnia rozpocznie się o 09:00 w sobota, 17 sierpnia 2024.
Dzięki usługom transmisji na żywo zawsze możesz mieć pewność, że nigdy nie przegapisz żadnej akcji z tej gry dostępnej u następujących bukmacherów po zarejestrowaniu u nich konta:
Akcja rozpocznie się od Olympic Kingsway SC po 1.58, aby wygrać mecz z PlayAmoPartners, podczas gdy remis można obstawiać po 4.7 z 1RED i Floreat Athena FC, szukając zwycięstwa na wyjeździe po 4.8 z ZPartners. Dla linii prawidłowego wyniku 2-1 najlepszy kurs jest na 1RED po 8.3, co dobrze pasuje do rynku zwycięzców. Akcja może być na kartach, a za mecz od końca do końca, w którym obie drużyny znajdą się z tyłu siatki, możesz uzyskać najlepszy kurs 1.47 dzięki 1RED.
17:15 pt. 16/08/2024
Paul Milford vs Steve West |
Wszystkie kursy | |
17:38 pt. 16/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
18:08 pt. 16/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Wszystkie kursy | |
20:20 pt. 16/08/2024
Toronto Blue Jays vs Chicago Cubs |
Wszystkie kursy | |
00:20 sob. 17/08/2024
Ararat Petrosyan vs Jon Mirzoyan |
Wszystkie kursy | |
00:20 sob. 17/08/2024
Samvel Parsadanyan vs Hayk Kujoyan |
Wszystkie kursy | |
00:40 sob. 17/08/2024
New York Yankees vs Detroit Tigers |
Wszystkie kursy | |
00:40 sob. 17/08/2024
Washington Nationals vs Philadelphia Phillies |
Wszystkie kursy | |
00:40 sob. 17/08/2024
Seattle Mariners vs Pittsburgh Pirates |
Wszystkie kursy | |
00:40 sob. 17/08/2024
Kansas City Royals vs Cincinnati Reds |
Wszystkie kursy |