24/07
Cruzeiro EC MG U20
1
Red Bull Bragantino U20
0
w
|
01/08
America Mineiro U20
1
Botafogo RJ U20
1
d
|
16/07
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS U20
4
Cruzeiro EC MG U20
2
l
|
28/07
Clube Atletico Mineiro MG U20
2
America Mineiro U20
2
d
|
13/07
America Mineiro U20
2
Cruzeiro EC MG U20
3
w
|
17/07
America Mineiro U20
1
SC Internacional RS U20
0
w
|
10/07
Goias Esporte Clube GO U20
4
Cruzeiro EC MG U20
2
l
|
13/07
America Mineiro U20
2
Cruzeiro EC MG U20
3
l
|
03/07
Cruzeiro EC MG U20
3
Clube Atletico Paranaense U20
2
w
|
10/07
America Mineiro U20
1
Fortaleza CEIF U20
2
l
|
18/06
Cruzeiro EC MG U20
6
Sport Club Corinthians Paulista SP U20
0
w
|
26/06
America Mineiro U20
2
Fluminense FC RJ U20
0
w
|
05/06
Cruzeiro EC MG U20
2
SC Internacional RS U20
2
d
|
29/05
Sociedade Esportiva Palmeiras SP U20
1
America Mineiro U20
0
l
|
30/05
Cruzeiro EC MG U20
2
Botafogo RJ U20
2
d
|
22/05
Clube de Regatas do Flamengo RJ U20
1
America Mineiro U20
1
d
|
17/05
Sao Paulo FC SP U20
3
Cruzeiro EC MG U20
4
w
|
15/05
America Mineiro U20
2
Santos FC SP U20
0
w
|
01/05
Clube de Regatas do Flamengo RJ U20
1
Cruzeiro EC MG U20
0
l
|
08/05
Clube Atletico Paranaense U20
2
America Mineiro U20
1
l
|
24/04
Cruzeiro EC MG U20
1
Fortaleza CEIF U20
0
w
|
30/04
America Mineiro U20
1
Sport Club Corinthians Paulista SP U20
1
d
|
18/04
Esporte Clube Bahia U20
1
Cruzeiro EC MG U20
0
l
|
24/04
America Mineiro U20
3
Clube Atletico Mineiro MG U20
4
l
|
09/04
Atletico Clube Goianiense U20
1
Cruzeiro EC MG U20
1
d
|
18/04
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS U20
2
America Mineiro U20
1
l
|
03/04
Cruzeiro EC MG U20
3
Fluminense FC RJ U20
1
w
|
10/04
America Mineiro U20
1
Red Bull Bragantino U20
0
w
|
25/01
Sport Club Corinthians Paulista SP U20
1
Cruzeiro EC MG U20
0
l
|
19/01
Sport Club Corinthians Paulista SP U20
2
America Mineiro U20
0
l
|
22/01
Clube de Regatas do Flamengo RJ U20
1
Cruzeiro EC MG U20
2
w
|
17/01
Ituano FC SP U20
1
America Mineiro U20
2
w
|
Akcja tej epickiej rywalizacji Liga U20 rozpocznie się o 01:00 w piątek, 9 sierpnia 2024.
Nie zapomnij, że możesz transmitować ten mecz na żywo od tych bukmacherów, gdy zostaniesz zarejestrowanym użytkownikiem:
02:36 pt. 9/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Wszystkie kursy | |
03:06 pt. 9/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Wszystkie kursy | |
03:20 pt. 9/08/2024
Andranik Sahakyan vs Jon Mirzoyan |
Wszystkie kursy | |
03:40 pt. 9/08/2024
Detroit Tigers vs Seattle Mariners |
Wszystkie kursy | |
04:00 pt. 9/08/2024
Ararat Petrosyan vs Andranik Sahakyan |
Wszystkie kursy | |
04:40 pt. 9/08/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Wszystkie kursy | |
05:20 pt. 9/08/2024
Jon Mirzoyan vs Andranik Sahakyan |
Wszystkie kursy | |
06:00 pt. 9/08/2024
Andranik Sahakyan vs Ararat Petrosyan |
Wszystkie kursy | |
08:40 pt. 9/08/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
09:20 pt. 9/08/2024
Narek Dekermenjyan vs Narek Stepanyan |
Wszystkie kursy |