20/07
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Criciuma Esporte Clube SC
1
l
|
21/07
Fortaleza CEIF
3
Atletico Clube Goianiense
1
w
|
17/07
Sport Club Corinthians Paulista SP
2
Criciuma Esporte Clube SC
1
l
|
18/07
Fortaleza CEIF
3
EC Vitoria Salvador BA
1
w
|
12/07
Criciuma Esporte Clube SC
1
Fluminense FC RJ
1
d
|
12/07
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
Fortaleza CEIF
2
w
|
07/07
EC Vitoria Salvador BA
2
Criciuma Esporte Clube SC
1
l
|
07/07
Fortaleza CEIF
1
Fluminense FC RJ
0
w
|
04/07
Criciuma Esporte Clube SC
1
Cruzeiro EC MG
0
w
|
04/07
CR Vasco da Gama RJ
2
Fortaleza CEIF
0
l
|
30/06
Criciuma Esporte Clube SC
1
SC Internacional RS
1
d
|
30/06
Fortaleza CEIF
2
Esporte Clube Juventude RS
1
w
|
28/06
Sao Paulo FC SP
2
Criciuma Esporte Clube SC
1
l
|
27/06
Fortaleza CEIF
3
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
0
w
|
22/06
Criciuma Esporte Clube SC
2
Botafogo RJ
1
w
|
23/06
Clube Atletico Mineiro MG
1
Fortaleza CEIF
1
d
|
20/06
Atletico Clube Goianiense
1
Criciuma Esporte Clube SC
2
w
|
20/06
Fortaleza CEIF
1
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
0
w
|
16/06
Criciuma Esporte Clube SC
2
Esporte Clube Bahia
2
d
|
16/06
Cuiaba Esporte Clube MT
5
Fortaleza CEIF
0
l
|
14/06
Athletico
3
Criciuma Esporte Clube SC
1
l
|
14/06
Esporte Clube Bahia
1
Fortaleza CEIF
0
l
|
09/06
Criciuma Esporte Clube SC
2
Cuiaba Esporte Clube MT
5
l
|
09/06
Clube de Regatas Brasil AL
6
Fortaleza CEIF
5
l
|
02/06
Criciuma Esporte Clube SC
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
l
|
06/06
Fortaleza CEIF
2
Clube de Regatas Brasil AL
0
w
|
01/05
Esporte Clube Bahia
1
Criciuma Esporte Clube SC
0
l
|
02/06
Fortaleza CEIF
1
Athletico
0
w
|
18/04
Clube Atletico Mineiro MG
1
Criciuma Esporte Clube SC
1
d
|
30/05
Fortaleza CEIF
2
Sportivo Trinidense
1
w
|
13/04
Criciuma Esporte Clube SC
1
Esporte Clube Juventude RS
1
d
|
26/05
Sport Club do Recife PE
1
Fortaleza CEIF
4
w
|
06/04
Criciuma Esporte Clube SC
1
Brusque Futebol Clube SC
1
d
|
22/05
CR Vasco da Gama RJ
8
Fortaleza CEIF
7
l
|
30/03
Brusque Futebol Clube SC
1
Criciuma Esporte Clube SC
2
w
|
16/05
Boca Juniors
1
Fortaleza CEIF
1
d
|
24/03
Criciuma Esporte Clube SC
6
Barra FC
4
w
|
12/05
Fortaleza CEIF
1
Botafogo RJ
1
d
|
22/03
Barra FC
2
Criciuma Esporte Clube SC
1
l
|
09/05
Nacional Potosi
4
Fortaleza CEIF
1
l
|
17/03
Criciuma Esporte Clube SC
2
Hercilio Luz FC
1
w
|
28/04
Fortaleza CEIF
1
Red Bull Bragantino
1
d
|
14/03
Brasiliense FC Taguatinga
2
Criciuma Esporte Clube SC
4
w
|
26/04
Fortaleza CEIF
4
Boca Juniors
2
w
|
09/03
Hercilio Luz FC
1
Criciuma Esporte Clube SC
1
d
|
22/04
Fortaleza CEIF
5
Associacao Esportiva de Altos PI
0
w
|
02/03
Criciuma Esporte Clube SC
2
Chapecoense SC
0
w
|
18/04
Fortaleza CEIF
1
Cruzeiro EC MG
1
d
|
14/04
Sao Paulo FC SP
1
Fortaleza CEIF
2
w
|
|
11/04
Fortaleza CEIF
5
Nacional Potosi
0
w
|
|
Początek meczu o 00:00 w 25 lipca 2024 w kluczowym meczu w Campeonato Brasileiro Serie A.
Transmisja na żywo tego meczu jest dostępna u następujących bukmacherów po zarejestrowaniu się na ich platformie:
07:20 śr. 24/07/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Harutyun Harutyunyan |
Wszystkie kursy | |
07:20 śr. 24/07/2024
Davit Ghotanyan vs Narek Stepanyan |
Wszystkie kursy | |
07:40 śr. 24/07/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
11:00 śr. 24/07/2024
Narek Stepanyan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
11:00 śr. 24/07/2024
Ultra Prime vs OMG |
Wszystkie kursy | |
12:00 śr. 24/07/2024
Oman vs Namibia |
Wszystkie kursy | |
12:00 śr. 24/07/2024
Avet Vasilyan vs Gevorg Abrahamyan |
Wszystkie kursy | |
12:20 śr. 24/07/2024
Narek Stepanyan vs Davit Ghotanyan |
Wszystkie kursy | |
12:40 śr. 24/07/2024
Avet Vasilyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Wszystkie kursy | |
13:20 śr. 24/07/2024
Narek Stepanyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Wszystkie kursy |