12/07
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
Fortaleza CEIF
2
l
|
30/06
Club Atletico Nacional SA
2
Club Bolivar
0
l
|
07/07
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
Cuiaba Esporte Clube MT
1
d
|
27/06
Alianza Lima
2
Club Bolivar
3
w
|
04/07
Clube Atletico Mineiro MG
2
Clube de Regatas do Flamengo RJ
4
w
|
29/05
Club Bolivar
3
Club Deportivo Palestino
1
w
|
30/06
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Cruzeiro EC MG
1
w
|
25/05
Club Bolivar
4
Real Santa Cruz
0
w
|
27/06
Esporte Clube Juventude RS
2
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
l
|
23/05
Club Aurora
1
Club Bolivar
1
d
|
21/06
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Esporte Clube Bahia
1
w
|
19/05
Club Bolivar
4
CD Real Tomayapo
1
w
|
16/06
Athletico
1
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
d
|
16/05
Clube de Regatas do Flamengo RJ
4
Club Bolivar
0
l
|
14/06
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
1
w
|
09/05
Millonarios FC
1
Club Bolivar
1
d
|
02/06
CR Vasco da Gama RJ
1
Clube de Regatas do Flamengo RJ
6
w
|
25/04
Club Bolivar
2
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
w
|
29/05
Clube de Regatas do Flamengo RJ
3
Millonarios FC
0
w
|
12/04
Club Bolivar
3
Millonarios FC
2
w
|
16/05
Clube de Regatas do Flamengo RJ
4
Club Bolivar
0
w
|
31/03
Club Bolivar
4
CD Oriente Petrolero
2
w
|
11/05
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
w
|
15/03
Club Bolivar
2
CD Jorge Wilstermann
1
w
|
08/05
Club Deportivo Palestino
1
Clube de Regatas do Flamengo RJ
0
l
|
10/03
The Strongest
2
Club Bolivar
1
l
|
04/05
Red Bull Bragantino
1
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
d
|
02/03
CD Jorge Wilstermann
1
Club Bolivar
2
w
|
02/05
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
Amazonas FC
0
w
|
25/02
Club Bolivar
4
The Strongest
4
d
|
25/04
Club Bolivar
2
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
l
|
10/02
Royal Pari Sion FC
1
Club Bolivar
0
l
|
18/04
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Sao Paulo FC SP
1
w
|
20/01
FBC Melgar
1
Club Bolivar
1
d
|
14/04
Atletico Clube Goianiense
1
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
w
|
19/12
Club Bolivar
1
CD Jorge Wilstermann
0
w
|
11/04
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Club Deportivo Palestino
0
w
|
17/12
CD Jorge Wilstermann
1
Club Bolivar
2
w
|
07/04
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
Nova Iguacu Futebol Clube RJ
0
w
|
15/12
Club Aurora
1
Club Bolivar
0
l
|
03/04
Millonarios FC
1
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
d
|
|
02/03
Clube de Regatas do Flamengo RJ
3
Madureira Esporte Clube RJ
0
w
|
|
25/02
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Fluminense FC RJ
0
w
|
|
Akcja tej epickiej rywalizacji Copa Libertadores rozpocznie się o 00:00 w środa, 14 sierpnia 2024.
Chociaż tylko Clube de Regatas do Flamengo RJ znajduje się w światowym rankingu drużynowym, nie oznacza to, że akcja będzie mniej intensywna.
08:40 czw. 18/07/2024
Davit Ghotanyan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
09:00 czw. 18/07/2024
Ultra Prime vs Royal Never Give Up |
Wszystkie kursy | |
09:20 czw. 18/07/2024
Gevorg Abrahamyan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
10:00 czw. 18/07/2024
T1 Esports vs Fearx |
Wszystkie kursy | |
10:20 czw. 18/07/2024
Harutyun Harutyunyan vs Davit Ghotanyan |
Wszystkie kursy | |
11:00 czw. 18/07/2024
Gevorg Abrahamyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Wszystkie kursy | |
11:20 czw. 18/07/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Davit Ghotanyan |
Wszystkie kursy | |
11:40 czw. 18/07/2024
Avet Vasilyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Wszystkie kursy | |
13:00 czw. 18/07/2024
LNG Esports vs Bilibili |
Wszystkie kursy | |
14:00 czw. 18/07/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Wszystkie kursy |