20/07
Club Deportivo Universidad Catolica
2
Union La Calera
0
w
|
18/07
Club Libertad
2
CD Universidad Catolica del Ecuador
0
w
|
29/06
Club Deportivo Universidad Catolica
2
Santiago Wanderers
2
d
|
06/06
Club Olimpia
1
Club Libertad
3
w
|
23/06
Santiago Wanderers
1
Club Deportivo Universidad Catolica
0
l
|
31/05
Club Libertad
2
CD Nacional
1
w
|
03/06
CD Coquimbo Unido
2
Club Deportivo Universidad Catolica
0
l
|
22/05
Club Libertad
5
Nacional Asuncion
0
w
|
25/05
Club Deportivo Universidad Catolica
4
Club de Deportes Cobreloa
1
w
|
15/05
Club Atletico River Plate
2
Club Libertad
0
l
|
18/05
Club Universidad de Chile
1
Club Deportivo Universidad Catolica
2
w
|
11/05
Club Libertad
4
Club Sol de America
1
w
|
11/05
Club Deportivo Universidad Catolica
3
O'Higgins FC
2
w
|
08/05
Deportivo Tachira
1
Club Libertad
1
d
|
05/05
Union Espanola
1
Club Deportivo Universidad Catolica
2
w
|
04/05
Club Libertad
1
Cerro Porteno
3
l
|
14/04
Deportes Iquique
2
Club Deportivo Universidad Catolica
3
w
|
28/04
CS 2 De Mayo
2
Club Libertad
0
l
|
06/04
Club Deportivo Universidad Catolica
2
CD Cobresal
0
w
|
25/04
Club Libertad
1
Club Atletico River Plate
2
l
|
11/03
Club Deportivo Universidad Catolica
2
Everton de Vina del Mar
4
l
|
21/04
Club Libertad
2
Sportivo Trinidense
0
w
|
28/01
Club Universidad de Chile
3
Club Deportivo Universidad Catolica
1
l
|
18/04
Nacional Asuncion
1
Club Libertad
1
d
|
14/01
Sporting Cristal
4
Club Deportivo Universidad Catolica
0
l
|
10/04
Club Libertad
3
Deportivo Tachira
0
w
|
02/12
Club Deportivo Universidad Catolica
2
Deportes Copiapo
2
d
|
07/04
Club Libertad
2
Guarani FC Paraguay
1
w
|
25/11
Huachipato
1
Club Deportivo Universidad Catolica
1
d
|
04/04
CD Nacional
2
Club Libertad
0
l
|
11/11
Club Deportivo Universidad Catolica
1
Club Universidad de Chile
3
l
|
11/03
Club Libertad
4
Sportivo Ameliano
1
w
|
18/02
Club Sol de America
1
Club Libertad
2
w
|
|
11/02
Cerro Porteno
1
Club Libertad
1
d
|
|
05/02
Club Libertad
3
CS 2 De Mayo
0
w
|
|
29/01
Sportivo Trinidense
1
Club Libertad
2
w
|
|
25/01
Club Libertad
2
Sportivo Luqueno
1
w
|
|
Ten ważny mecz Copa Sudamericana odbędzie się czwartek, 25 lipca 2024, a jego początek zaplanowano na 00:00.
Dzięki usługom transmisji na żywo zawsze możesz mieć pewność, że nigdy nie przegapisz żadnej akcji z tej gry dostępnej u następujących bukmacherów po zarejestrowaniu u nich konta:
03:40 śr. 24/07/2024
Los Angeles Angels of Anaheim vs Seattle Mariners |
Wszystkie kursy | |
07:20 śr. 24/07/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Harutyun Harutyunyan |
Wszystkie kursy | |
07:20 śr. 24/07/2024
Davit Ghotanyan vs Narek Stepanyan |
Wszystkie kursy | |
07:40 śr. 24/07/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
11:00 śr. 24/07/2024
Narek Stepanyan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
11:00 śr. 24/07/2024
Ultra Prime vs OMG |
Wszystkie kursy | |
12:00 śr. 24/07/2024
Oman vs Namibia |
Wszystkie kursy | |
12:00 śr. 24/07/2024
Avet Vasilyan vs Gevorg Abrahamyan |
Wszystkie kursy | |
12:20 śr. 24/07/2024
Narek Stepanyan vs Davit Ghotanyan |
Wszystkie kursy | |
12:40 śr. 24/07/2024
Avet Vasilyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Wszystkie kursy |