25/07
Godoy Cruz Antonio Tomba
2
Club Atletico River Plate
1
l
|
|
21/07
Club Atletico River Plate
2
Club Atletico Lanus
2
d
|
|
13/07
Club Atletico River Plate
3
Club Olimpia
1
w
|
|
09/07
Club Atletico River Plate
1
Millonarios FC
1
d
|
|
13/06
Deportivo Riestra
2
Club Atletico River Plate
0
l
|
|
03/06
Club Atletico River Plate
3
Club Atletico Tigre
1
w
|
|
31/05
Club Atletico River Plate
2
Deportivo Tachira
0
w
|
|
25/05
Argentinos Juniors
1
Club Atletico River Plate
0
l
|
|
22/05
Club Atletico Temperley
6
Club Atletico River Plate
5
l
|
|
18/05
Club Atletico River Plate
3
Club Atletico Belgrano
0
w
|
|
15/05
Club Atletico River Plate
2
Club Libertad
0
w
|
|
12/05
Club Atletico River Plate
3
Central Córdoba
0
w
|
|
08/05
CD Nacional
2
Club Atletico River Plate
2
d
|
|
25/04
Club Libertad
1
Club Atletico River Plate
2
w
|
|
21/04
Club Atletico River Plate
2
Boca Juniors
3
l
|
|
16/04
Instituto Atletico Central Cordoba
1
Club Atletico River Plate
3
w
|
|
12/04
Club Atletico River Plate
2
CD Nacional
0
w
|
|
08/04
Club Atletico River Plate
2
Rosario Central
1
w
|
|
30/03
Huracán
1
Club Atletico River Plate
0
l
|
|
23/03
Independiente Rivadavia
4
Club Atletico River Plate
0
l
|
|
17/03
Club Atletico River Plate
3
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
w
|
|
14/03
Club Atletico River Plate
2
Estudiantes de La Plata
1
w
|
|
09/03
Club Atletico Independiente
1
Club Atletico River Plate
1
d
|
|
07/03
Club Atletico River Plate
2
Independiente Rivadavia
0
w
|
|
03/03
Talleres
2
Club Atletico River Plate
2
d
|
|
25/02
Club Atletico River Plate
1
Boca Juniors
1
d
|
|
18/02
Club Atletico River Plate
1
Banfield
1
d
|
|
Mecz zostanie rozegrany w 14 sierpnia 2024 z 00:00 czasem rozpoczęcia w Copa Libertadores.
Talleres de Cordoba znajduje się wśród najlepszych 100 drużyn na 53 na świecie według World Team Rankings, więc ich przeciwnicy będą w trudnej sytuacji, aby ich pokonać.
19:00 sob. 27/07/2024
Catalans Dragons vs Hull FC |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Muhammad Mokaev vs Manel Kape |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Tom Aspinall vs Curtis Blaydes |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Arnold Allen vs Giga Chikadze |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Lukasz Brzeski vs Mick Parkin |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Bruna Brasil vs Molly McCann |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Marcin Prachnio vs Modestas Bukauskas |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Kiefer Crosbie vs Sam Patterson |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Preston Parsons vs Oban Elliott |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Bobby Green vs Paddy Pimblett |
Wszystkie kursy |