25/07
Boca Juniors
1
CSD Independiente del Valle
0
w
|
25/07
Cruzeiro EC MG
2
Esporte Clube Juventude RS
0
w
|
22/07
Defensa y Justicia
2
Boca Juniors
2
d
|
21/07
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
Cruzeiro EC MG
0
l
|
20/06
Boca Juniors
2
Club Almirante Brown
1
w
|
13/07
Cruzeiro EC MG
2
Red Bull Bragantino
1
w
|
15/06
Boca Juniors
1
CA Velez Sarsfield
0
w
|
07/07
Cruzeiro EC MG
3
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
w
|
02/06
Platense FC
1
Boca Juniors
0
l
|
04/07
Criciuma Esporte Clube SC
1
Cruzeiro EC MG
0
l
|
30/05
Boca Juniors
4
Nacional Potosi
0
w
|
30/06
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Cruzeiro EC MG
1
l
|
20/05
Central Córdoba
2
Boca Juniors
4
w
|
27/06
Cruzeiro EC MG
2
Athletico
0
w
|
16/05
Boca Juniors
1
Fortaleza CEIF
1
d
|
23/06
Esporte Clube Bahia
4
Cruzeiro EC MG
1
l
|
13/05
Atletico Tucuman
1
Boca Juniors
0
l
|
20/06
Cruzeiro EC MG
2
Fluminense FC RJ
0
w
|
09/05
Sportivo Trinidense
1
Boca Juniors
2
w
|
14/06
Cruzeiro EC MG
2
Cuiaba Esporte Clube MT
1
w
|
01/05
Estudiantes de La Plata
4
Boca Juniors
2
l
|
02/06
Sao Paulo FC SP
2
Cruzeiro EC MG
0
l
|
26/04
Fortaleza CEIF
4
Boca Juniors
2
l
|
31/05
Cruzeiro EC MG
1
CD Universidad Catolica del Ecuador
0
w
|
21/04
Club Atletico River Plate
2
Boca Juniors
3
w
|
17/05
Cruzeiro EC MG
1
Union La Calera
0
w
|
17/04
Boca Juniors
1
Godoy Cruz Antonio Tomba
0
w
|
28/04
Cruzeiro EC MG
3
EC Vitoria Salvador BA
1
w
|
13/04
Estudiantes de La Plata
1
Boca Juniors
0
l
|
21/04
Clube Atletico Mineiro MG
3
Cruzeiro EC MG
0
l
|
10/04
Boca Juniors
1
Sportivo Trinidense
0
w
|
18/04
Fortaleza CEIF
1
Cruzeiro EC MG
1
d
|
06/04
Newell's Old Boys
1
Boca Juniors
3
w
|
14/04
Cruzeiro EC MG
3
Botafogo RJ
2
w
|
30/03
Boca Juniors
2
San Lorenzo de Almagro
1
w
|
07/04
Cruzeiro EC MG
1
Clube Atletico Mineiro MG
3
l
|
24/03
Boca Juniors
3
Central Norte
0
w
|
30/03
Clube Atletico Mineiro MG
2
Cruzeiro EC MG
2
d
|
11/03
Boca Juniors
4
Racing Club de Montevideo
2
w
|
16/03
Cruzeiro EC MG
3
Tombense Futebol Clube MG
1
w
|
06/03
Union de Santa Fe
1
Boca Juniors
0
l
|
02/03
Cruzeiro EC MG
2
Uberlandia Esporte Clube MG
0
w
|
03/03
Boca Juniors
3
Club Atletico Belgrano
2
w
|
|
25/02
Club Atletico River Plate
1
Boca Juniors
1
d
|
|
19/02
Club Atletico Lanus
2
Boca Juniors
1
l
|
|
14/02
Boca Juniors
2
Central Córdoba
0
w
|
|
Mecz zostanie rozegrany w 14 sierpnia 2024 z 00:00 czasem rozpoczęcia w Copa Sudamericana.
Chociaż tylko Cruzeiro EC MG znajduje się w światowym rankingu drużynowym, nie oznacza to, że akcja będzie mniej intensywna.
19:00 sob. 27/07/2024
Royston Barney-Smith vs Brian Barajas |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Lukasz Brzeski vs Mick Parkin |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Marcin Prachnio vs Modestas Bukauskas |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Kiefer Crosbie vs Sam Patterson |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Preston Parsons vs Oban Elliott |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Daniel Pineda vs Nathaniel Wood |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Alice Ardelean vs Shauna Bannon |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Jake Hadley vs Caolan Loughran |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Gregory Rodrigues vs Christian Leroy Duncan |
Wszystkie kursy | |
19:15 sob. 27/07/2024
Bruna Brasil vs Molly McCann |
Wszystkie kursy |