23/07
Ballymena United FC
3
Annagh United FC
1
w
|
20/07
Ballyclare Comrades FC
1
Linfield FC
1
d
|
20/07
Ballymena United FC
1
Bangor FC
1
d
|
18/07
Linfield FC
3
Stjarnan FC
2
w
|
10/07
Crumlin United FC
1
Ballymena United FC
0
l
|
13/07
Bangor FC
1
Linfield FC
4
w
|
05/07
Ballymena United FC
3
Ards FC
0
w
|
11/07
Stjarnan FC
2
Linfield FC
0
l
|
03/05
Ballymena United FC
2
Institute FC
0
w
|
06/07
Linfield FC
1
Galway United FC
0
w
|
30/04
Institute FC
1
Ballymena United FC
0
l
|
02/07
Moyola Park FC
1
Linfield FC
3
w
|
27/04
Dungannon Swifts FC
3
Ballymena United FC
0
l
|
29/06
Arka Gdynia 1929
5
Linfield FC
2
l
|
20/04
Ballymena United FC
4
Newry City FC
0
w
|
04/05
Linfield FC
1
Cliftonville FC
3
l
|
16/04
Ballymena United FC
1
Glenavon FC
0
w
|
27/04
Linfield FC
1
Cliftonville FC
1
d
|
13/04
Carrick Rangers FC
2
Ballymena United FC
1
l
|
22/04
Linfield FC
1
Larne FC
1
d
|
06/04
Loughgall FC
2
Ballymena United FC
3
w
|
16/04
Linfield FC
2
Coleraine FC
2
d
|
23/03
Glentoran FC
4
Ballymena United FC
0
l
|
12/04
Crusaders FC
1
Linfield FC
2
w
|
09/03
Ballymena United FC
2
Crusaders FC
4
l
|
02/04
Carrick Rangers FC
2
Linfield FC
3
w
|
24/02
Linfield FC
2
Ballymena United FC
0
l
|
29/03
Glentoran FC
1
Linfield FC
3
w
|
09/02
Newry City FC
1
Ballymena United FC
1
d
|
16/03
Linfield FC
6
Newry City FC
0
w
|
03/02
Linfield FC
2
Ballymena United FC
0
l
|
10/03
Linfield FC
3
Portadown FC
1
w
|
20/01
Cliftonville FC
3
Ballymena United FC
0
l
|
03/03
Institute FC
1
Linfield FC
3
w
|
13/01
Ballymena United FC
2
Dungannon Swifts FC
4
l
|
24/02
Linfield FC
2
Ballymena United FC
0
w
|
26/12
Ballymena United FC
3
Coleraine FC
1
w
|
16/02
Coleraine FC
3
Linfield FC
0
l
|
23/12
Cliftonville FC
2
Ballymena United FC
0
l
|
10/02
Glenavon FC
2
Linfield FC
2
d
|
03/02
Linfield FC
2
Ballymena United FC
0
w
|
|
27/01
Linfield FC
1
Dungannon Swifts FC
2
l
|
|
20/01
Linfield FC
1
Crusaders FC
0
w
|
|
16/01
Dungannon Swifts FC
1
Linfield FC
2
w
|
|
Początek meczu Ballymena United FC przeciwko Linfield FC rozpocznie się o 16:00 w 10 sierpnia 2024 w Premiership.
18:25 sob. 10/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Wszystkie kursy | |
18:55 sob. 10/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
19:05 sob. 10/08/2024
Texas Rangers vs New York Yankees |
Wszystkie kursy | |
19:05 sob. 10/08/2024
New York Yankees vs Texas Rangers |
Wszystkie kursy | |
21:07 sob. 10/08/2024
Oakland Athletics vs Toronto Blue Jays |
Wszystkie kursy | |
22:05 sob. 10/08/2024
Detroit Tigers vs San Francisco Giants |
Wszystkie kursy | |
22:10 sob. 10/08/2024
Houston Astros vs Boston Red Sox |
Wszystkie kursy | |
22:10 sob. 10/08/2024
San Diego Padres vs Miami Marlins |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Arnold Khegai vs Belmar Preciado |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Vito Mielnicki Jr vs Laszlo Toth |
Wszystkie kursy |