11/08
Anorthosis Famagusta FC
1
AEK Larnaca FC
1
d
|
11/08
Nea Salamis Famagusta FC
1
AEL Limassol
1
d
|
08/08
AEK Larnaca FC
1
Omonia Aradippou
1
d
|
07/08
Lechia Gdansk
1
AEL Limassol
3
w
|
25/07
Paksi FC
3
AEK Larnaca FC
0
l
|
30/07
Arka Gdynia 1929
1
AEL Limassol
0
l
|
13/07
Panathinaikos FC
3
AEK Larnaca FC
1
l
|
26/07
AEL Limassol
1
Anorthosis Famagusta FC
2
l
|
06/07
Cercle Brugge KSV
3
AEK Larnaca FC
2
l
|
17/07
Omonia Aradippou
2
AEL Limassol
2
d
|
03/07
PAOK FC
2
AEK Larnaca FC
1
l
|
10/05
AEL Limassol
4
Karmiotissa FC
3
w
|
29/06
FC Den Bosch
2
AEK Larnaca FC
1
l
|
07/05
Ethnikos Achna FC
2
AEL Limassol
0
l
|
11/05
APOEL FC
1
AEK Larnaca FC
1
d
|
29/04
Doxa Katokopias FC
2
AEL Limassol
2
d
|
28/04
AEK Larnaca FC
1
Anorthosis Famagusta FC
1
d
|
24/04
AEL Limassol
5
Nea Salamis Famagusta FC
4
w
|
21/04
AEK Larnaca FC
2
AC Omonia
0
w
|
20/04
Apollon Limassol FC
4
AEL Limassol
1
l
|
06/04
AEK Larnaca FC
3
Pafos
0
w
|
12/04
AEL Limassol
3
Othellos Athienou FC
2
w
|
31/03
AEK Larnaca FC
1
APOEL FC
2
l
|
08/04
AEZ Zakakiou
1
AEL Limassol
5
w
|
04/03
AEK Larnaca FC
1
Aris Limassol FC
1
d
|
30/03
AEL Limassol
1
Ethnikos Achna FC
1
d
|
29/02
Apollon Limassol FC
2
AEK Larnaca FC
1
l
|
11/03
Nea Salamis Famagusta FC
1
AEL Limassol
1
d
|
17/02
AEK Larnaca FC
1
Anorthosis Famagusta FC
0
w
|
08/03
AEL Limassol
2
Apollon Limassol FC
1
w
|
14/02
AEL Limassol
2
AEK Larnaca FC
3
w
|
02/03
Othellos Athienou FC
1
AEL Limassol
1
d
|
10/02
AEK Larnaca FC
1
Apollon Limassol FC
2
l
|
24/02
AEL Limassol
2
AEZ Zakakiou
1
w
|
05/02
APOEL FC
2
AEK Larnaca FC
2
d
|
21/02
Apollon Limassol FC
3
AEL Limassol
1
l
|
31/01
AEK Larnaca FC
2
AC Omonia
1
w
|
18/02
Aris Limassol FC
4
AEL Limassol
0
l
|
26/01
Karmiotissa FC
1
AEK Larnaca FC
3
w
|
14/02
AEL Limassol
2
AEK Larnaca FC
3
l
|
22/01
AEK Larnaca FC
1
Pafos
0
w
|
11/02
AEL Limassol
1
APOEL FC
1
d
|
17/01
AEK Larnaca FC
4
Othellos Athienou FC
2
w
|
06/02
Karmiotissa FC
1
AEL Limassol
3
w
|
08/01
AEK Larnaca FC
2
AEZ Zakakiou
0
w
|
01/02
AEL Limassol
3
Nea Salamis Famagusta FC
1
w
|
20/01
AEL Limassol
1
Ethnikos Achna FC
1
d
|
|
13/01
Anorthosis Famagusta FC
1
AEL Limassol
0
l
|
|
06/01
AEL Limassol
1
Apollon Limassol FC
3
l
|
|
Mecz zostanie rozegrany w 17 sierpnia 2024 z 18:00 czasem rozpoczęcia w Klubowe mecze towarzyskie.
Aby być na bieżąco z całą akcją, nie zapomnij, że możesz transmitować mecz na żywo od następujących bukmacherów po zarejestrowaniu się u nich:
Akcja rozpocznie się od AEK Larnaca FC po 1.66, aby wygrać mecz z ZPartners, podczas gdy remis można obstawiać po 3.5 z ZPartners i AEL Limassol, szukając zwycięstwa na wyjeździe po 5.1 z WINWINBET. Obstawienie poprawnego wyniku 1-1 można obstawić po najlepszym kursie 7 z WINWINBET, mimo że jest to sprzeczne z faworytem na rynku zwycięzców meczów.
14:20 pt. 16/08/2024
Alan Norris vs Paul Milford |
Wszystkie kursy | |
14:25 pt. 16/08/2024
Galatasaray Nef [AI] vs Real Madrid [AI] |
Wszystkie kursy | |
14:55 pt. 16/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Wszystkie kursy | |
15:30 pt. 16/08/2024
Alan Norris vs Steve West |
Wszystkie kursy | |
17:00 pt. 16/08/2024
Paul Milford vs Steve West |
Wszystkie kursy | |
20:20 pt. 16/08/2024
Toronto Blue Jays vs Chicago Cubs |
Wszystkie kursy | |
00:40 sob. 17/08/2024
New York Yankees vs Detroit Tigers |
Wszystkie kursy | |
00:40 sob. 17/08/2024
Kansas City Royals vs Cincinnati Reds |
Wszystkie kursy | |
00:40 sob. 17/08/2024
Seattle Mariners vs Pittsburgh Pirates |
Wszystkie kursy | |
00:50 sob. 17/08/2024
Arizona Diamondbacks vs Tampa Bay Rays |
Wszystkie kursy |